MyFitness

Darola Kuusik

Treeningud oma keharaskusega
Treeningud jõumasinatel
Treeningud vabade raskustega
Rasvapõletus
Lihasmassi arendamine

Darola omab sporditeaduste bakalaureuse kraadi Tartu Ülikoolist, magistrikraad samal alal on omandamisel. Treeneril on olemas ACE (American Council on Exercises) rahvusvaheline personaaltreeneri litsents.
Darola on tegelenud paljude erinevate spordialadega. Viimased 4 aastat on ta võistelnud Bodyfitnessis. Parimaks saavutuseks sel alal on Euroopa meistrivõistlustel saadud 5. koht, mis on siiani ka Eestis parim tulemus!
Lisaks on Darola töötanud laste kergejõustikutreenerina, on andnud personaaltreeninguid Hispaanias ning Eestis. Lisaks personaaltreeningutele annab ta ka rühmatreeninguid ja jõusaali ringtreeninguid .
Olles ise fitness-võistlustega läbi teinud erinevaid dieete ning omal nahal katsetanud erinevaid ekstreemsusi , mõistab Darola tänu oma kogemusele ja vastavale haridusele hästi klientide toitumisega seotud muresid, ning aitab ja annab nõu ka selles osas.
Kõige rohkem soovib treener klientidele, et nad leiaksid endas sisemise motivatsiooni ning tunneksid rõõmu trennist saadava hea enesetunde üle!

darola.kruusik@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?