MyFitness

Ike stuudios

Viimasel ajal pole olnud nii lihtne – pärast Kreekast tagasitulekut jäin kohe kliimavahetusest haigeks (25-kraadine erinevus). Pidin tõbisena andma mõned kontserdid Eestis ja taas kohe Londonisse minema nädalaks laule kirjutama. Ning kogu see aeg olid kõrvad lukus ja kurk valus. Natuke mure isegi hakkas tekkima, et kuidas ma MyFitness Viimsi Jooksu joostud saan, kui ma vahepeal treenida ei saa.

Püüdsin nendel rasketel nädalatel vähemalt korralikult süüa – hoida end tagasi süsivesikuterohke toiduga ja juua rohkelt vett. Eriti keerulised olid hetked, kus oled terve päev tegelenud laulukirjutamisega (mis on suhteliselt intensiivne protsess, kui teha seda 10 tundi järjest!) ja siis õhtul tahaks end premeerida läbi selle, et süüa midagi “pätti”.

Õnneks Londonist tagasi tulles hakkas tervis taastuma ja nähes, et on vaid 3 nädalat jäänud, tundsin et pean lihtsalt tempot tõstma. Püüan nüüd 4-5 korda nädalas trennis käia ja anda endast parimat, et saada tippvormi.

Eks esimestel päevadel andis hea enesetunde juba trennisaali minemine ja tunne, et minu ümber on veel inimesi, kes võtavad end kokku, et saada paremaks inimeseks. Eriti Rein Kahro BodyPumpi trenn andis oma motiveerivate sõnade ja naljadega mulle hoogu juurde. Nüüd on jäänud veel paar nädalat Viimsi jooksuni ja kavatsen kõvasti hagu anda ning teha veel, mis ma saan.

 

Näeme treeningsaalis 🙂
P.S. pildil olen koos UK produtsendi ja laulukirjutaja Luke Moseleyga, tehtud tema stuudios Londonis.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?