MyFitness

Myf NTC Day - 770x300

MyFitness NTC Day ühendab tuhanded sportlased!

19. märtsil juba neljandat aastat aset leidev MyFitness NTC Day on Baltikumi suurim fitness-sündmus, mis toob igal aastal kokku suure hulga spordist ja aktiivsest liikumisest lugu pidavaid inimesi.

Treeningud tuuakse tavapärasest spordiklubist välja Saku Suurhalli, kuhu mahutatakse rohkem kui tuhat treenijat eesmärgiga erinevaid vingeid treeninguid hoopis erilisel viisil kogeda.

Ntc Day Sandra MyFitness

Sandra, MyFitness NTC Day 2016

“Ühel päeval aastas kogunevad spordifännid kokku, et treenida nii juba tuttavate treenerite kui ka välismaiste superstaaride juhendamisel,” kirjeldab päeva Nike+ Training Club treener Sandra Raju. “Feeling, mille ürituselt saab on võimas! Suur lava, mõnus muusika, tulede ja emotsioonide kombinatsioon,” lisab ta.

Lisaks emotsionaalsele laengule saab MyFitness NTC Day’lt koormuse ka keha, sest päeva jooksul on võimalik osaleda erinevates rühmatreeningutes, mis on jagatud mitmete ruumide vahel. Saali on mahutatud põhilava, NTC Lounge, ringtreeningu, Sky Spinning ja Ropes alad.

“Kohapeal on sel aastal väga palju põnevat,” teab Sandra. “Treenima tulevad Nike Master Trainerid, näiteks viimaste kampaanite esinägu Joslyn Thompson Rule Inglismaalt ja Lars Schuilling Hollandist. Lisaks meie oma Eesti supertreenerid MyFitnessist ja ka Nike Eesti treenerid. Saalist leiab ka palju erinevaid koostööpartnereid, kes pakuvad oma tooteid ja teenuseid, MyFitnessi boksis saab teha kehakoostise mõõtmist jne. Tegevusi jagub,” tutvustab Sandra.

Aeg treenima hakata!

MyFitness NTC Day raames on kavas juba tuttavad treeningud nagu BodyCombat, Nike+ Training Club, deepWork, Zumba, MyBeat ja Step, aga ka täiesti esmakordselt NTC Day raames suurte köitega tehtavad Ropes ja Crossfit stiilis ringtreeningud, mis on inspireeritud Nike+ Training Club mobiilirakendusest. Lisaks on Lars Schuilling tegemas kahte tantsulisemat treeningut ja Kristi Roosimägi viib läbi MyFitnessi enda kontseptsioontreeningut MyFit Body. Lõpetuseks kütavad Joslyn ja Lars rahva üles paarisharjutuste treeninguga. “Seega, erinevaid stiile on kõigile,” rõõmustab Sandra. “Hirmu tahan maha võtta ka nendel, kes arvavad, et tegemist on ainult muusikasse õõtsumise tundidega. Asi on klassikalisest aeroobikast kaugel – nüüd on aeg trenni tegemine lõpetada ja treenima hakata!”

MyFitness NTC Day

Kaotada on ainult kaloreid!

Eelnevate aastate tagasiside on olnud väga positiivne, sest tegemist on siiski Baltikumi mõistes ühe professionaalsema fitness-üritusega. “Olen käinud paljudel sarnastel suurtel sündmustel üle Euroopa ja sellist taset igalt poolt ei leia,” räägib Sandra. “Ka treenerid, kes meil eelnevalt on käinud, meenutavad Tallinna üritusi ülivõrdes. Ega taoliste suurte ürituste puhul ei saa alati kõigile meelt mööda olla, kuid enamus lahkub super emotsiooniga. Sel aastal on kavas palju uusi treeninguid ehk siis plaanime täita terve Saku Suurhalli erinevat stiili treeningute, sportlaste ja –vahenditega,” räägib treener.

“Mida paremat teha pühapäevasel päeval, kui tulla kõik koos treenima, saama häid elamusi ja ammutama motivatsiooni nii enda kui teiste pingutustest?” julgustab Sandra kõiki osalema. “Taolised suured üritused on head ka neile, kes ei julge veel väiksesse spordisaali minna. Suures kambas treenides jääd anonüümseks, sest rahvast on palju ning kõik tegelevad enda treenimise ja treenerite jälgimisega. Mida sul kaotada on? Ainult kaloreid ja hirm treenimise ees!”

MyFitness NTC Dayle pileti saad osta siit: www.myfitness.ee/event/ntcday2017

Vaata videot:

Tekst: Keilit Aedma

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?