MyFitness

MyFit abs MyFitness

Praegu on just õige hetk hakata mõtlema oma „rannavormile“, päevad on juba sammukese võrra pikemad ning kauaoodatud suvi on parajalt kaugel/lähedal, et mõõduka treenimisega jõuda õigeks ajaks eesmärgini!

 

Gea Simson MyFitness Rühmatreener

Gea Simson – MyFitness rühmatreeningute treener

MyFitnessi rühmatreener Gea Simson tutvustab uut MyFitnessi oma kontseptsiooniga treeningut MyFit abs, mis on välja töötatud justnimelt MyFitnessi liikmete jaoks.

MyFit abs?
Tihti sümboliseerib just lame kõht vormisolekut ning sellest väikesest mõtte-idust koorus välja idee ja sealt see “pall” veerema läkski!
Kerelihaste treeningud on olnud MyFitness klubides alati “nõutud kaup”! Ja muide – MyFitness on ainus klubi Eestis ja tegelikult isegi kogu maailmas, kus sellist treeningut teha saab.
MyFit abs on kontsepttund, mis on ülesehitatud kindla muusika ja harjutustega ning mille ühe programmi kestvus on 2 kuud. Miks just 2 kuud? See on selline aeg, et ei tüüta ära, aga samas piisavalt pikk, et harjutused selgeks saada ja seeläbi hea tehnika ning pingutusega trenni teha. Eesmärk on ju ikkagi treenitud keha ja hea enesetunne – tugevad kerelihased aitavad ennetada seljavalusid ja suurendada keha liikumiskiirust ning painduvust.

MyFit abs´i tund on üles ehitatud nii, et 30 minutiga saavad väga hästi koormust nii kõhulihased, kere külgmised lihased ja kindlasti ka alaselja lihased, mis tegelikult on tihti treenigutes “vaeslapse osas”.
Kõhulihas pole vaid üks lihas, vaid umbes paarist tosinast lihasest koosnev “tugisüsteem”, mille ülesanne on hoida terve ōlgade ja puusade vahele jääv piirkond stabiilse ning tugevana. Ühtlasi toetab terve kere keskosa ka Sinu lülisammast, mistōttu on kere keskosa tugevus ja stabiilsus igapäevaselt äärmiselt olulised!

Tihti öeldakse, et Sinu lihaskond on nii nõrk , kui nõrk on selle kõige nõrgem lüli, seega kõiki lihaseid on vaja treenida ning eriti tuleb tähelepanu pöörata nõrkade lihaste treenimisele, millele Sa võib-olla igapäevaselt tähelepanu ei oskagi pöörata! Seega ei piisa ainult ühest kindlast harjutusest, vaid mitmeid erinevaid harjutusi tuleb omavahel kombineerida, mida me ka MyFit abs tunnis teeme.

Kui esimeses trennis tundubki mõni harjutus väga raske, siis usu mind, juba paari nädalaga märkad Sa oma arengut ning paraneb nii Su tehnika, kui ka lihasvorm!

Ainult 30 minutit?
Tegelikult ei ole see midagi „ainult 30 minutit“! Siinkohal tasub meeles pidada, et lihastreeningutel ületab kvaliteet alati kvantiteedi! Seega tänapäeva kiire elutempo juures, kus iga minut on arvel, võiksid ju need 30 minutilised MyFit abs´i tunnid olla igati sobivad. Jõuab trennis käia enne tööpäeva algust, lõunapausil või õhtul kombineerida 30-minutiline tund mõne teise hobi või treeninguga.

MyFit abs on puhtalt lihastreeningu tund ja hüppeid-jooksu selles tunnis ei tehta, aga kerelihased saavad küll korraliku koormuse, eriti veel siis, kui endast 110% anda!

MyFit abs trennis näeme!
Gea Simson

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?