MyFitness

MyFitnessi liikmeperekond on suur! Meie klubides treenib palju toredaid inimesi, kellel on erinevad treeningeesmärgid ja -motivaatorid. Küsisime ühelt meie liikmelt, Monicalt, miks tema trenni teeb.

Miks ma käin trennis? Huvitav küsimus. Paneb mõtlema.
Kui ma natuke mõtlen, siis ega ma ise ei ole endalt kunagi küsinud, miks ma seda teen. Oma sõprade, töökaaslaste ja perekonna suust ikka kuulen aegajalt, et miks sa käid trennis ja kuidas sa jõuad jne. Jah, tõesti, päevas on ainult 24 tundi! Arvestades sellega, et käin igapäevaselt tööl ja lisaks teen veel ratsaspordialast treeneritööd ning veedan nädalavahetused võistlustel, siis võib nii mõnelgi inimesel tekkida küsimus, et kuidas sa jõud ja miks?!?! Minult on küsitud, et millal on aeg sõprade jaoks ja isiklikuks eluks.

MonicaVastata kõigile nendele küsimustele on üsna lihtne: trenn on päeva parim osa! Inimesed, kes mind tunnevad, teavad, et olen suutnud kõik omavahel siduda. Suurem osa minu sõpru, lähedasi, töökaalasi tegelevad mingil moel spordiga. Kes lihtsalt harrastajana, kes treenerina,  kes aga treenib tõsisemalt ja seab endale konkreetsemaid eesmärke. Ise olen tegelenud spordiga juba algklassidest alates. Kõigepealt oli suusatamine, siis ratsasport, millega olen tegelenud ka profitasemel. Hetkel panustan oma energia pigem ratsasportlaste treenimisele ja oma füüsilise vormi jaoks olen avastanud spordiklubid. Olen külastanud paljusid erinevaid spordiklubisid, kuid lõpuks on osutunud valituks My Fitness. My Fitnessi spordiklubides on olmas kõik, mida minu elurütmiga inimene vajab. Arvestades, et mu põhitöö on väga liikuv, siis minule sobib ideaalselt, et saan külastada spordiklubi ükskõik millises Eesti otsas ma parajasti ka ei asu. Samuti kõikides klubides on uute Technogym’i trenažööridega varustatud jõusaal ning MyFitnessis on maailma paremad treenerid. Rohkemat ei olegi ju vaja!

Võin ausalt tunnistada, et umbes 6 aastat tagasi oli mul suur eelarvamus spordiklubide osas ja eriti just rühmatreeningute osas. Olgu veel jõusaal on asjalik koht, aga no rühmatreening oli minu jaoks imelik naiste ühiskargamine. Alguses keeldusin kategooriliselt rühmatreeningute külastamisest, kuid siis läksin proovima ja sinna ma jäingi. Kindlasti oli oma osa ka treeneril, kes suutis kohe köita, motiveerida ja anda energiat. Treening andis väga positiivse emotsiooni ja suure energialaengu terveks päevaks. Nägin paljusid inimesi, kellel silmad särasid peale treeningut. Tundsin ennast suurepäraselt. Nüüdseks käin trennis peaaegu iga päev ja ei kavatsegi sellest loobuda.

Jah, treening on päeva parim osa! Just sellel põhjusel ma käingi trennis. Trennis käimine on minu elustiil. Minule avaldab trenn ainut positiivset mõju. Ei oska välja tuua ühtegi halba omadust, ei midagi negatiivset. Olen suutnud hoida oma motivatsiooni kõrgel ja püüdnud mõjutada ka teisi, et külastaksid rohkem spordiklubisid. Mis võiks olla veel parem peale pikka kontoris istumise päeva, kui tulla spordiklubisse, teha üks mõnus treening sõpradega ja peale seda lõõgastuda saunas.

Kõik trenni!!!
Monica

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?