MyFitness

MyFitness Les Mills

Mis on Les Mills?

MyFitness Les Mills 2Kas tead, mis ühendab selliseid populaarseid rühmatreeninguid nagu BodyBalance, BodyPump, GRIT ja BodyAttack?

Kõik need kuuluvad suurde Les Mills treeningute rühma. LesMills treeningute alusepanijateks on isa ja poeg Mills´id, kes asutasid ettevõtte „Les Mills Internation“ juba 1968. aastal Uus-Meremaal.

Tänaseks on Les Mills treeningud esindatud pea kõigis suuremates fitnessklubides üle maailma, sealhulgas ka kõigis MyFitness klubides Eestis.

Ettevõtte „Les Mills International“ asutas 1968. aastal Uus-Meremaal kuulsa olümpiasportlase ja hilisema Aucklandi linnapea Leslie Roy Millsi poeg Philip Mills, peale seda, kui tema isa Leslie oli avanud Uus-Meremaal oma esimese Les Millsi nimelise fitnessklubi. Ühest fitnessklubist sai peagi mitu ning Les Millsi fitnessklubide kett hakkas jõudsalt üle riigi kanda kinnitama.

MyFitness Les Mills1980ndate alguses töötas Philip Mills välja seeria erinevaid treeningprogramme oma isa poolt avatud Les Millsi fitnessklubide tarvis. Esimene treeningprogramm, mida Les Millsi poolt aastal 1990 Uus-Meremaal ametlikult esitleti oli PUMP (aastal 1997 nimetati ümber BODYPUMP-iks). Pärast edukat lansseerimiskogemust Uus-Meremaal, otsustas Les Mills 5 aastat hiljem valmis muusika ja koreograafiaga treeningprogramme pakkuma hakata ka naabritele – fitnessklubidele Austraalias. Kuna huvi ja nõudlus oli suur ka Austraalias, otsustati laiemenist jätkata ning Les Millsi ülemaailmne võidukäik oligi alanud.

Tänaseks on Les Millsi 20 erinevat treeningprogrammi kasutusel enam kui 80 riigis ja 17500 fitnessklubis üle maailma. Les Millsi treeninguid juhendab rohkem kui 120 000 instruktorit ning iganädalaselt külastab Les Millsi treeninguid ca 7 miljonit inimest.

MyFitnessis pakume Les Millsilt järgmisi rühmatreeninguid:

  • BodyBalance – baseerub jooga, tai-chi ja pilatese harjutustel, mis on rahuliku muusika saatel ühendatud tervikuks. Treening arendab painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi. Tunni lõpus tehakse ka meditatsiooni, mis on ideaalne pingete maandaja.MyFitness Les Mills 1
  • GRIT Strength – 30 minutit kestev lihasjõudu arendav intervalltreening, kus treeningvahenditena kasutatakse kangi, raskusi ja stepilauda. Kui soovite saada treeninguga kiiresti silmnähtavaid tulemusi, on suure pulsisagedusega intervalltreening selleks õige valik.
  • BodyPump – lihasvastupidavustreening, kus harjutuste sooritamiseks (kükid, väljaasted, kätekõverdused jms) kasutatakse kange, kettaid ja hantleid. Treeningu jooksul saavad koormust kõik suuremad lihasgrupid. Kaasahaarava muusika saatel treenid nii jõudu kui ka lihasvastupidavust. Kuna tund on emotsionaalne ja kaasahaarav, siis sooritad endalegi märkamatult palju korduseid ning saavutad järjepidevuse korral aina paremaid tulemusi.
  • Sh’bam – Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv tantsutreening, mis on inspireeritud kõigi aegade kuumimatest tantsuhittidest. SH’BAM on ideaalne moodus, et tõsta oma keha toonust, tehes lihtsaid, kuid samal ajal piisavalt intensiivseid tantsuliigutusi, millega vabastad iseendas asuva “sisetähe”, sõltumata sellest, kas Sa oled algaja või juba kogenud tantsija. Treening kestab 45 minutit.
  • BodyVive – 55-minutiline kogu keha lihaskonda hõlmav treening. Tund algab lihtsa soojendusega, millele järgneb pulsisageduse tõstmine. Treeningu teises pooles treenitakse üla- ja alakeha ning kõhu- ja seljalihaseid. Treening lõpeb taastavate venitustega. Vahendina kasutatakse kummituubi, mis annab võimaluse teha harjutusi efektiivsemalt. Liikumised on lihtsad, kuid tõhusad. Treening parandab lihasjõudu ja vastupidavust, parandab rühti ning põletab efektiivselt kaloreid.
  • BodyJam – tantsutreening, mis põletab hästi kaloreid, hoiab keha vormis ja pakub igale MyFitness Les Mills 4tantsuharrastajale super elamuse. Viimased hitid ja popid tantsuliigutused ning parimad treenerid pakuvad sulle tõelise elamuse! Tunni sisu püsib sama 3 kuud, mis võimaldab kõigil sammud ja liikumine selgeks saada.
  • BodyAttack – vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustikuharjutustest nagu põlvetõste ning mitmed hüpped ja liikumised, et arendada kiirust, jõudu ja vastupidavust. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste versioone. Korraliku pingutuse korral võib treeningus põletada kuni 700 kalorit!
  • BodyCombat – võitluskunstidest inspireeritud treening, kus erinevad enesekaitse- ja poksiliigutused on ühendatud kaasakiskuva muusikaga. Ideaalne üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust ja koordinatsiooni.

Rohkem Les Millsi ajaloo kohta saad lugeda siit: https://www.lesmills.com/nordic/about-us/our-story/

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?