MyFitness

Ilmus Eesti esimene fitnessi käsiraamat “Fitness ja toitumine”, autoriteks Egle Eller-Nabi, Britt Paju, Kristin Salupuu. Kõikidel MyFitness klubiliikmetel on võimalus soetada raamat parima saadaoleva hinnaga Eestis.

Rohkem infot ja tellimine SIIT!

Fitness ja toitumine

Egle Eller-Nabi, Britt Paju ja Kristin Salupuu on kokku pannud raamatu, mis keskendub eelkõige toitumisele, mis on fitnessis sama oluline kui treening, ning toob kasu nii alustajatele kui ka fitnessiga juba sina peal olevatele treenijatele ja treeneritelegi. Palju tarvilikku leiab siit iga naine, kes oma tervisest ja heast füüsilisest vormist lugu peab.

Lisaks teadmistele, kuidas toitumisega eesmärke toetada, leiad nende kaante vahelt:

  • näpunäiteid oma energiavajaduse ja kehakoostise hindamiseks,
  • näidistoitumiskava ja soovitused dieedi- ja tavaperioodiks,
  • üle 50 retsepti koos toitude energia- ja toitainesisaldusega.

Autoritest:

Egle Eller-Nabi – Eesti esimene ja ainuke IFBB Pro Bikini võistleja ning Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu kohtunik. Ta on üle kümneaastase staažiga rühma- ja personaaltreener. Eglel on omanimeline fitnessitiim, kus ta juhendab fitnessivõistlejaid ja -huvilisi. Ta on õppinud maailma tuntuimate jõutreenerite Kim Oddo ja Charles Poliquini käe all ning tal on Charles Poliquini Metabolic Analyticsi litsents.

Kristin Salupuu on õppinud toidutehnoloogiat ning on riikliku toitumisnõustaja kutsestandardi tunnistuse omanik. Kristin töötab Tervise Arengu Instituudis Eesti toidu koostise andmebaasi haldurina ja on seotud mitmesuguste projektidega toidu koostise vallas.

Britt Paju on ajakirja Anne & Stiil köögitoimetaja ja mitmete kokaraamatute autor. Retseptide nuputamisele lisaks tegutseb ta toidustilisti ja -fotograafina.

PS! Kõik, kellel trenni kõrvalt aega jääb on oodatud raamatu esitlusele juba sellel reedel, 23. märtsil kell 17.00 Viru Keskuse Rahva Raamatus. Enne esitlusele ja pärast trenni või vastupidi! 😊 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?