MyFitness

MyFitness Viimsi Jooks toimub 14.mail 2017 Viimsi poolsaarel. Võistluskeskus, Start ja Finiš asuvad Randvere teel Viimsi südames.

Viimsi Jooks on pika traditsiooniga ning see aasta toimub see juba 31.korda! MyFitnessi eestvedamisel toimub üritus teist aastat järjest!

Liikuma on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud. Sel aastal oleme erilist rõhku pööranud sellele, et jooksma pääseksid kõik, kes vähegi tunnevad, et tahaks liigutada. Seetõttu on põhidistantside pikkused sel aastal 21,1 km (poolmaraton) ja 7,7 km. Käijatel ja kepikõndijatel  on võimalik läbida 7,7 km pikkune distants. See on üks imeline rännak läbi Viimsi poolsaare mis on jõukohane kogu perele.

Lisaks on eraldi distants koolinoortele. Rada kulgeb võistluskeskuse vahetus ümbruses kaasates ka Viimsi terviseradasid. Distantsi pikkuseks on 2,3 km. Kõigile Viimsi koolinoortele (kuni 17 aastased k.a) on jooks tasuta.  Kõikidele väljastpoolt Viimsit tulijatele on osalustasu sümboolne 3€.

Mõeldud on ka lastele. Lastejooksud toimuvad Viimsi Keskkooli kõrval asuval uuel staadionil. Toimuvad põnevad mängud ja kohal on vahvad tegelased kes teevad laste päeva meeldejäävaks.

Pikemad distantsid kulgevad nii Viimsi asula tänavatel kui ka mööda rannikuäärt, kust avanevad lummavad vaated Soome lahele ja Tallinna siluetile. 21,1 km rada viib poolsaare tippu ja kulgeb tagasi keskusesse mööda imelisi vaateid pakkuvat Rohuneeme teed ning lõpukilomeetrid kulgevad läbi vastrenoveeritud Laidonäri pargi. Avastamisrõõmu on nii kohalikele kui ka neile, kes pole varem Viimsi poolsaart uudistamas käinud. Jooks on nii asfaltkattega teel kui ka kõvapinnasega metsarajal.

Eriti väljakutseid pakkuv on põhidistantside viimased 2,5 km kus tuleb ületada veel mõned järsumad tõusud ja laskumised. Võib-olla otsustatakse just seal kes pääseb poodiumile ja kes mitte.

Mai keskpaik on Eestis tavaliselt soe ja päikseline ning loodus on oma täies ilus õitsele löönud.

Tutvu kindlasti eelmise aasta galeriiga ja võistluse juhendiga.

 

Tule avasta Viimsit ja liigume üheskoos!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?