MyFitness

_MG_6411

MyFitness Viimsi Jooks toimub 15. mail 2016 Viimsi poolsaarel. Võistluskeskus, start ja finiš asuvad Randvere teel Viimsi südames.

slogan-photo

Kuigi Viimsi Jooksust pole paljud varasemalt midagi kuulnud on siiski tegemist juba pika traditsiooniga. Seekordne jooks on juubeli hõnguline ja toimub juba 30. korda. Sel puhul on Eesti suurim spordiklubide kett MyFitness otsustanud korralduse ohjad enda kätte võtta ning kasvatada sellest rahvarohke jooksuüritus ja anda sellele traditsioonile veelgi hoogu juurde.

Liikuma on oodatud nii lapsed kui ka täiskasvanud. Erinevaid distantse on kolm: maraton (42,2 km), poolmaraton (21,1  km) ja 10,6km. Käijatel ja kepikõndijatel  on võimalik läbida 10,6 km pikkune distants. Lastejooksud toimuvad Viimsi Keskkooli kõrval asuval uuel staadionil.

Jooksurada kulgeb nii Viimsi asula tänavatel kui ka mööda rannikuäärt, kust avanevad lummavad vaated Soome lahele ja Tallinna siluetile. Maratoni ja poolmaratoni rada läbib poolsaare mõlemat külge ja avastamisrõõmu on kõigile, kes pole varem Viimsi poolsaart uudistamas käinud. Jooks kulgeb täies ulatuses kõvakattega teel.

Rada on koostatud mõeldes kõikidele jooksusõpradele – see on kiire, huvitav ja jõukohane. Loodetavasti suudame juba sel aastal saavutada rahvusvahelised mõõtmed. Mai keskpaik on Eestis tavaliselt soe ja päikseline ning loodus on oma täies ilus õitsele löönud.

NB! Alates 16.veebruarist alustab teisipäeviti kell 19:30 Viimsi MyFitnessi klubis Viimsi Jooksu grupitreening treeneri juhendamisel. Kõigile on osalemine tasuta kuid tuleb ennast ennem registreerida. Trennis osalemiseks registreeru: viimsi@myfitness.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tule avasta Viimsit ja liigume üheskoos!

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?