MyFitness

TrainAway kampaania tingimused

TrainAway mobiilirakenduse kampaania toimub 01.03.2018 –  16.04.2018 ja on korraldatud MyFitness’i ja TrainAway poolt.

Kampaanias osalemine

Peaauhinna (7 korra grupi personaaltreeningute kinkekaart) loosimises saavad osaleda kõik isikud, v.a. MyFitness Eesti ja Läti kontoritöötajad. Loosimises osalemiseks tuleb alla laadida rakendus või luua kasutajakonto aadressil www.trainaway.fitkasutades koodi MYFPT. Koodi saab sisestada liitumise käigus või TrainAway rakendusse oma kontot luues.

Auhinnad

 • Võitja saab auhinnaks kinkekaardi väärtuses 420€, mille abil saab lunastada seitse (7) grupi personaaltreeningute sessiooni ükskõik millises MyFitnessi Eesti spordiklubis.
 • Grupi personaaltreeningute sessioonid on neljale (4) inimesele, kampaania võitjale ja kuni kolmele (3) võitja poolt valitud külastajale. Erinevatesse personaaltreeningu grupi sessioonidele võib võitja kaasa võtta erinevaid inimesi.
 • Maksimaalselt neli inimest on lubatud ühele grupi personaaltreeningu sessioonile.
 • Kinkekaarti raha vastu ei vahetata. Kinkekaart kehtib ühe aasta alates väljaandmiskuupäevast. Kõik seitse (7) personaaltreeningute grupi sessiooni tuleb ära kasutada ühe aasta jooksul kampaaniavõidu kuupäevast, s.t. hiljemalt 16.04.2019 kuupäevaks. Kõik selleks kuupäevaks kasutamata personaaltreeningute grupi sessioonid aeguvad.
 • Peaauhinnaks olevat kinkekaarti ei saa edasi kinkida. Kampaania mängu võitja korraldab personaaltreeningute grupi sessioonide toimumise ja lepib kokku nende toimumise ajad ja kohad. Kampaania võitja peab osalema ise kõikidel grupi personaaltreeningutel.
 • Kõik seitse (7) grupi personaaltreeningu sessiooni ei pea toimuma ühes ja samas MyFitnessi Eesti spordiklubis.
 • Kampaania võitja võib täpsustada enda eelistusi personaaltreeneri osas, kes treeningsessiooni juhendab, arusaamisega, et nende eelistatud treener ei pruugi olla saadaval.
 • MyFitnessil on  õigus ettenägematud asjaolude ilmnemisel treeningute ümberajastamiseks või ümberpaigutamiseks

Peaauhinna loosimine

 • TrainAway valib juhusliku kasutaja, kes on rakenduse alla laadinud ja kasutanud registreerides koodi MYFPT.
 • Loosimise võitja avaldatakse 17.04.2018 MyFitness’i sotsiaalmeedias, võitjaga võetakse ühendust e-posti teel.
  • Peaauhinna võitis: Indrek Lillemägi
 • Kampaania võitja annab korraldajale loa kasutada oma nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms üritustel ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.
 • Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad üle andmata kampaania tingimuste eiramise korral või vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teavitades sellest koheselt kampaanias osalejaid veebilehe vahendusel.
 • Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult enne 20.04.2018 kampaania korraldajale aadressil info@trainaway.fit. Kaebus peab sisaldama saatja nime ning võimaliku probleemi kirjeldust. Kampaania korraldaja vaatab kaebused üle 5 tööpäeva jooksul alates saamise kuupäevast ning teavitab saatjat oma otsusest aadressile, mis on märgitud kaebuses.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?