MyFitness

Kampaaniareeglid

Kampaania „Tangi 30L kütust ja treeni tasuta“ ametlikud reeglid (edaspidi: Reeglid):

1. Kampaania

a. Kampaania „Tangi 30L kütust ja treeni tasuta“ (edaspidi: Kampaania) on alates 16.07.2018 kuni 31.08.2018(k.a) toimuv tarbijamäng, mida korraldab Olerex AS (registrikoodiga 10136870, asukohaga Võru 79, Tartu, Tartumaa 50112 (edaspidi: Korraldaja) ja MyFitness AS (registrikoodiga 11273563, asukohaga Haabersti 5, Tallinn 13516 (edaspidi:Partner)

b. Kampaania toimub kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates Olerexi tanklates. Kampaania info asub veebilehel http://olerex.ee/era/kampaaniad

2. Osalemine

a. Kampaanias osalevad kõik Olerexi tanklatest kampaaniaperioodil vähemalt 30L kütuse ostu sooritanud Olerexi erakliendi püsikliendiprogrammiga liitunud kliendid.

1. Kampaanias osalevad kütuse ostud, mis on registreeritud ID-kaardiga ehk ostu sooritamisel on kasutatud Olerexi ID-kaardi põhise erakliendi püsikliendiprogrammi kaarti (edaspidi: ID-kaart). Kampaanias ei osale ostud, mille sooritamiseks on kasutatud Olerexi ärikliendi maksekaarti.

2. Kampaanias osalevad kõik ID-kaardi põhise erakliendi püsikliendiprogrammi liikmed, kes on sooritanud kütuse ostud alates 16.07.2018.

b. Kampaanias osaleja poolt esitatud andmete täpsustamiseks on Korraldajal ja Partneril õigus Kampaanias osalejaga täiendavalt kontakti võtta.

c. Kampaania kestab 16.07.2018 kuni 31.08.2018 (kaasa arvatud).

d. Kampaanias võib kampaaniaperioodi jooksul osaleda mitmeid kordi ehk iga ID-kaardiga registreeritud vähemalt 30L kütuse ost läheb kirja eraldi.

e. Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad täiskasvanud (vähemalt 18-aastased isikud seisuga 1. juuni 2017). Korraldaja töötajad ning nende perekonnaliikmed  omavad õigust osaleda Kampaanias (v.a kampaania lõpuloosis)

3. Auhinnad

a. Kampaania auhinnad:

1. MyFitness tasuta treeningvautšer – ilmub kliendi Olerex iseteeninduse https://iseteenindus.olerex.ee/ ja Olerex äpp keskkonda kolme tunnijooksul pärast vähemalt 30L kütuse ostu sooritamisel Olerexi tanklates kampaaniaperioodil.

2. Treeningvautšerit saab kasutada 2 nädalat (14 päeva) alates kütuse ostu sooritamise kuupäevast ning treeningvautšer ilmumisest iseteenindus/äpp keskkonda. Osalevad kõik kampaania perioodil 16.07 – 31.08.2018 k.a ID-kaardiga registreeritud  vähemalt 30 L kütuse ostud.

b. Kampaania lõpuloosi auhinnad

1. 5 x VIP treeningpaketti kahele Riias loositakse välja 06.09.2018. Loosimises osalemiseks tuleb end registreerida MyFitness kampaania lehel: http://www.myfitness.ee/olere

2. Loosis osalemiseks peab olema eelnevalt sooritatud Olerexistvähemalt 30Lkütuse ost.

c. Lõpuloosi auhinna võitjaga võtab ühendust Partner, et teavitada võidust ja selle kättesaamisest.

d. Auhinna Võitjaga võetakse ühendust hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast loosimist.

e. Võitjaga võetakse ühendust telefoni või e-maili teel. Auhinna Võitja tagab, et on edastanud oma telefoni või e-maili aadressi, isikukoodi, mida on võimalik teha Partneri kampaania lehel http://www.myfitness.ee/olerex.

f. Kampaania Auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka Võitja poolt Korraldajale ja Partnerile loa andmiseks kasutada Võitja nime sotsiaalmeedias ja kodulehel ilma Võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

g. Lõpuloosi auhind edastatakse Partneri poolt võitja e-maili aadressile elektrooniliselt ja Korraldaja poolt kütusekrediit võitja ID-kaardile automaatselt. Kütusekrediiti saab kasutada  kõigis Eesti Vabariigi territooriumil asuvates mehitatud Olerexi tanklates kütuseostu sooritades ja oma ID-kaarti kasutades.

h. Lõpuloosi auhinna peab realiseerima enne 16.12.2018.

4. Loosimine

a. Loosimine toimub punktis 3b kirjas oleval kuupäeval kell 12.00. Loosimisele pääsevad kõik Kampaanias osalejad, kes on punktis 3a perioodil registreerinud kütuse ostud ID-kaardiga ning registreeriunud enda loosis osalemise Partneri kampaania lehel.

b. Hiljemalt Auhinna loosimisele järgneva 3 tööpäeva jooksul avalikustatakse Auhinna Võitja nimi Partneri ja Korraldaja kodulehel www.myfitness.eewww.olerex.ee, ja sotsiaalmeedia kanalites.

c. Auhinda ei arvestata ümber (sula)rahasse, ei anta välja (sula)rahas ega hüvitata (sula)rahas. Auhinda ei asendata teist liiki Auhinnaga. Auhinna Võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub Korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

d. Kui Võitja ei vasta MyFitnessi ja Olerexi poolt kehtestatud Kampaania tingimustele, on Kampaanias osalenud Reegleid rikkunud või ei täida kõiki Reegleid, on Partneril ja Korraldajal õigus osaleja Kampaanias osalemisest eemaldada ja/või jätta talle Auhind üle andmata.

e. Treeningvautšeri realiseerimine ei ole kohustuslik loosis osalemiseks.

f. VIP treeningpaketti Riias tuleb realiseerida enne 16.12.2018

 

5. Muud tingimused

a. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja ja Partneri poolt käesolevate Reeglitega. Kõik Korraldaja ja Partneri otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

b. Reeglites sätestatud viisil Kampaanias osalemisega kinnitab osaleja, et on enese kohta esitanud tõesed andmed, vastab Korraldaja ja Partneri poolt kehtestatud nõuetele ja Reeglitele, soovib vabatahtlikult Kampaanias osaleda, nõustub Korraldaja ja Partneri poolt Kampaania kohta kehtestatud Reeglite ja kõikide tingimustega ning kohustub neid täitma.

c. Kampaania Reeglite kohaselt oma isikuandmete esitamisega annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku kasutada töötlemiseks oma isikuandmeid Kampaania auhindade loosimisel Võitjate väljaselgitamiseks, Võitjate nimede avaldamiseks ja auhindade kätteandmiseks, samuti oma isikuandmete säilitamiseks kuue kuu jooksul peale Kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

d. Kampaanias osaleja poolt Reeglite ja/või muude tingimuste eiramise või rikkumise või Korraldajale enda kohta ebaõigete, ebatäpsete ja/või puudulike andmete esitamisel, aga samuti muude, Korraldajast mittesõltuvate ebaõnnestumiste puhul, ei vastuta Korraldaja selle eest, kui Kampaanias osaleja jääb kõrvale Auhinna loosimisest või kättesaamisest.

e. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal õigus Kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada, jätta Auhind välja loosimata ja/või Võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt Kampaanias osalejatele e-posti teel, meedia vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.

f. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb Korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt ning hilisemaid pretensioone Korraldaja arutusele ei võta.

g. Lisateavet kampaania kohta saab Olerex AS e-posti teel: turundus@olerex.ee

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?