MyFitness

Uue aasta lubaduste andmine on kerge ja nüüd teeme ka nende täitmise lihtsamaks. Alustame uut 2020. aastat üheskoos eriti mõnusa energiapaugu ja ühistreeninguga!
Tule 1. jaanuaril MyFitness Ülemiste City või Tartu Kesklinna klubisse ning teeme juba kell 11 hommikul uue aasta esimese trenni (spordiklubi uksed avame kell 10.30).

Miks? 

Esiteks, sest me tahame ja tänu Valio PROfeel & MyFitnessi koostööle ka saame!
Teiseks, trenniga alustatud aasta annab hea enesetunde, korda läinud päeva ja suurepärase alguse uueks aastaks.

Mis on plaanis?

Uus aasta uus Sina, üks treening! Treeningu viivad läbi Tallinnas: Mihkel Vabrit, Kauri Lillemäe, Mairit Meite ja Eva Ottas ning Tartus: Kristi Möldri, Lene Vardja, Alina Smirnova.

Proovime ühe trenni jooksul ära erinevad treeningstiilid, et igaüks võiks leida oma lemmiku, millega uuel aastal eesmärkide täitmine lõbusaks teha. Treeningstiilid, millega lähemalt tutvume on:

  • HIIT – Intentsiivne intervalltreening, mille soojendusosa suurendab kiiresti pulsisagedust ja aktiveerib lihaste närvisüsteemi treeninguks ning põhitreeningu osas saad treenida juba täisvõimsusega.
  • Treeningsari NAINE – Tähistame uut aastat täiega! Liigud lihtsalt aga kasutegur on suur!
  • BodyCombat – Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv võitluskunstidest inspireeritud treening, kus erinevad enesekaitse- ja poksiliigutused on ühendatud kaasakiskuva muusikaga.
  • MyFit Abs – Treening, kus fookuses on kerelihased. Koormust saavad peamiselt kõhulihased  aga ka seljalihased, mis kokku moodustavad 360-kraadise (tugeva) korseti!

Kõigile osalejatele kingitus!

Tule lihtsalt hommikul kohale ja teeme 2020. aasta alguse eriliseks!

MyFitnessi liikmed saavad treeningutesse registreeruda läbi meie iseteeninduse tunniplaani (alates 23.12). Mitteliikmetel on võimalik registreeruda üritusele siin

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

MyFitness