MyFitness

Nike Training Day 2020 powered by MyFitness jääb ära

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse tungiva soovitusega jätta ära kõik Eestis toimuvad enam kui 100 osalejaga üritused, peame õigeks austada valitsuse soovitust ning peame sellest lähtuvalt tänavuse Nike Training Day powered by MyFitness ürituse ära jätma.

Teeme selle otsuse raske südamega, aga MyFitnessile ja NIKE-le on kõige tähtsam oma liikmete ja klientide tervis ja heaolu.

MyFitnessi ja NIKE poolt ootab kõiki üritusele registreerunuid kingitus, milleks on 20-euro väärtuses NIKE kaupluse voucher, 3 tasuta treeningpääset MyFitnessi klubisse ja Nike Training Day kingikott. Kingitusi väljastame MyFitness Rävala, Rocca al Mare ja Tartu Kesklinna klubidest ürituse käepaela ja nimekirja alusel.*


*Alates 18.05 on taas avatud MyFitnessi spordiklubid ja saame jagada välja Nike Training Day kinkekotid.

Kui Sa ei ole oma kinkekotti juba kätte saanud siis väljastame kinkekotte Tallinnas MyFitness Rocca al Mare ja MyFitness Rävala klubides alates 18.05 kell 12.

Maakonna klubides (MyFitness Tartu Kesklinn, MyFitness Narva Fama, MyFitness Pärnu  ja MyFitness Viljandi ) väljastame kotte alates 20.05 kell 12.00.

Kinkekotte väljastame loetletud klubidest kuni 31.05

Kinkekotte väljastatakse isikuttõendava dokumendi alusel.

NB! Nike poe kinkekaartide kehtivust on pikendatud automaatselt kuni juuni lõpuni.


 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

MyFitness