MyFitness

Nike Training Club Challenge 2020: REP. SWEAT. REPEAT.

Iga eesmärk algab ühest teost: Üks samm, üks treening, üks väljakutse. Ning nende tegude kordamine viib sind oma eesmärkidele lähemale, kui miski muu. Koos Nike Training Club liikmete ja treeneritega leiad sa täpselt selle inspiratsiooni- ja motivatsioonilaengu, mis viib sind oma järgmiste eesmärkideni! Kuidas saaksidki jätta trenni minemata, kui seal ees ootab sind uskumatu kambavaim?

Liitu Nike Training Club väljakutsega MyFitness klubides 05.10 – 29.11.2020!

PS! Kõigile mitte-MyFitnessi liikmetele on kõikidesse NTC tundidesse sissepääs 5€

Treeningud, mille käigus on võimalik templeid koguda, toimuvad valitud MyFitnessi klubides, ajavahemikus 5. oktoober – 29. november 2020. Treeningud on jagatud kolme NTC suuna vahel – vastupidavustreeningud ehk ENDURANCE, jõutreeningud ehk STRENGTH ning liikuvust parandavad ja taastavad treeningud ehk MOBILITY.

Lisamotivatsiooniks saavad Nike Training Club Challenge’is osalejad koguda preemiapunkte: Iga trenni eest saab koguda ühe templi ning kogutud templid annavad sulle soodustusi Nike esinduskauplustes. Lisaks osalevad kõik Nike Training Club treeningutes osalejad väljakutse jooksul vingetes Nike ja MyFitnessi loosimistes!

Püüa planeerida oma nädal nii, et jõuaksid võrdselt arendada nii oma vastupidavse- kui ka jõunäitajaid, samas pakkuda kehale ka taastavaid liikuvustreninguid, mis on treening-protsessis olulisel kohal.

Millised preemiad sind ootavad?

  • 10 trenni = -10%
  • 20 trenni = -20%
  • 30 trenni = -30% ühekordset soodustust Nike esinduskauplustest.

NB! Soodustus on ühekordne ja kehtib Nike Viru ja Ülemiste kauplustes.

KUIDAS OSA VÕTTA?

  1. Vali välja meelepärane MyFitnessi klubi – Rävala, Balti Jaama Turg, Postimaja, Mustamäe, Tartu Kesklinn ja Tartu Lõunakeskus klubides.
  2. Vaata treeningute kellaaegu MyFitnessi tunniplaanist.
  3. Registreeri ennast treeningule.
  4. SAA OSA KÕIGE VINGEMAST TREENINGPUNDIST!

Challengega võid liituda igal ajal + kutsu sõber ka trenni!

NTC Challenge 2020 Facebooki grupiga saad liituda SIIN

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?