MyFitness

Nike Training Club Challenge 2020: REP. SWEAT. REPEAT.

Iga eesmärk algab ühest teost: Üks samm, üks treening, üks väljakutse. Ning nende tegude kordamine viib sind oma eesmärkidele lähemale, kui miski muu. Koos Nike Training Club liikmete ja treeneritega leiad sa täpselt selle inspiratsiooni- ja motivatsioonilaengu, mis viib sind oma järgmiste eesmärkideni! Kuidas saaksidki jätta trenni minemata, kui seal ees ootab sind uskumatu kambavaim?

Liitu Nike Training Club väljakutsega MyFitness klubides 13.01-13.03.2020 ning 15. märtsil Saku Suurhallis toimuval trennipeol, Nike Training Day powered by MyFitness!

PS! Kõigile mitte-MyFitnessi liikmetele on kõikidesse NTC tundidesse sissepääs 5€

Treeningud, mille käigus on võimalik templeid koguda, toimuvad valitud MyFitnessi klubides, ajavahemikus 13. jaanuar – 13. märts 2020. Treeningud on jagatud kolme NTC suuna vahel – vastupidavustreeningud ehk ENDURANCE, jõutreeningud ehk STRENGTH ning liikuvust parandavad ja taastavad treeningud ehk MOBILITY.

Lisamotivatsiooniks saavad Nike Training Club Challenge’is osalejad koguda preemiapunkte: iga trenni eest saab ühe templi ning kogutud templid annavad Sulle soodustusi Nike poodides ning tagavad pääsu eritreeningutesse. Selleks, et areng oleks püsiv ja treening-graafik mitmekülgne, on soovitame kokku saada:

 • 20 ENDURANCE
 • 20 STRENGTH
 • 10 MOBILITY või YOGA templit

Püüa planeerida oma nädal nii, et jõuaksid võrdselt arendada nii oma vastupidavse- kui ka jõunäitajaid, samas pakkuda kehale ka taastavaid liikuvustreninguid, mis on treening-protsessis olulisel kohal. Kõigi rõõmuks on sel korral tagasi ka TESTID – info nende kohta Facebooki grupis

PS! Eritreeningus osalemine tagab samuti templi. Täpsem lisainfo saabub koos treeninguga.

Millised preemiad sind ootavad?

 • 15 trenni = -15%
 • 30 trenni = -30%
 • 40 trenni = -40%
 • 50 trenni = -50% ühekordset soodustust Nike esinduskauplustest.

NB! Soodustus on ühekordne ja kehtib täishinnast kuni 31. märts 2020 Nike Viru ja Ülemiste kauplustes.

KUIDAS OSA VÕTTA?

 1. Vali välja meelepärane MyFitness klubi – Solaris, Postimaja, Mustamäe, Balti Jaama Turg, Ülemiste City, Rävala, Tartu Kesklinn, Tartu Lõunakeskus või Pärnu.
 2. Vaata treeningute kellaaegu MyFitnessi tunniplaanist.
 3. Registreeri ennast treeningule.
 4. SAA OSA KÕIGE VINGEMAST TREENINGPUNDIST!

Challengega võid liituda igal ajal + kutsu sõber ka trenni!

NTC Challenge 2020 Facebooki grupiga saad liituda SIIN

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?