MyFitness

MyFitness_Madness_1440x400

Kas Sa oled uueks väljakutseks valmis?!

Kampaania „MyTeam Madness“ ametlikud mängureeglid

 

Kampaania „MyTeam Madness“ (edaspidi MyTM) on 13.03.2017 – 30.07.2017 toimuv meeskonna treeningute väljakutse, mille korraldajaks on MyFitness AS spordiklubid üle Eesti (edaspidi Kampaania Korraldaja).

1. MyTM kampaaniasse registreerimine

1.1. Kampaanias MyTM saavad osaleda ainult MyFitness kehtiva lepinguga kliendid (v.a laste- ja noortetreeningute paketid). Kampaanias ei saa osaleda My Fitness AS-i töötajad.

1.2. Kampaaniasse saab registreeruda alates 09.03.2017 ja seda vaid vastaval kampaanialehel www.myfitness.ee/event/myteam-madness/

1.3. MyTM kampaaniasse registreerumiseks tuleb:

– moodustada 4-liikmeline meeskond ehk tiim,

– valida tiimile nimi,

– valida tiimi kapten,

– kapten registreerib tiimi ja liikmete andmed kampaanialehel kujul inimese ees- ja perekonnanimi, isikukood.

1.4. Igale kapteni poolt registreeritud tiimi liikmele saadetakse e-maili teel kinnitus kampaanias osalemise kohta e-maili aadressile, mis on MyFitnessi andmebaasis.

1.5. Kampaaniasse registreeritud tiimi liige peab oma osalemise kinnitama Iseteeninduse keskkonnas. Kui tiimi liige on saanud mitu kutset, siis valib ta ise, millise tiimiga soovib liituda.

1.6. Iga MyFitnessi klubiliige saab liituda ainult ühe meeskonnaga ning meeskonda või selle liikmeid kampaania perioodil vahetada ei saa.

1.7. Kõikidel tiimi liikmetel on võimalik näha, kes on nende grupi liikmed kas nad on oma osalemise meeskonnas kinnitanud.

1.8. Kaptenil on võimalik asendada tiimiliikmeid, kes pole oma osalust kinnitanud või on osalemisest keeldunud.

1.9. Uue grupi loomise valik kuvatakse ainult nendele MyFitnessi liikmetele, kes veel ei ole ühegi grupiga liitunud.

1.10. Kampaanias lähevad arvesse rühmatreeningud, kuhu liikmed saavad broneerida ja lisaks ujula- ja jõusaalitreeningud (arvesse ei lähe nt ujumiskursused, kehaanalüüsid, personaaltreeningud jms erandid). 

2. MyTM kampaanias ehk väljakutses osalemine

2.1. Iga MyTM kampaaniasse registreeritud tiim peab tegema kokku vähemalt 8 treeningut nädalas, sealhulgas vähemalt 1 Madness eritreeningu, mis on tunniplaanis eraldi märgistusega. Kui nädala norm jääb täitmata, siis antud nädala eest punkte meeskond ei saa, küll aga jätkab meeskoskond võistlusel osalemist.

2.2. MyTM nädalaarvestust peetakse esmaspäevast pühapäevani.

2.3. Nädalas üle 8 treeningu tehtud trenne uutele nädalatele üle kanda ei saa, vaid treeningutel saadud punktid liidetakse sama nädala punktidele otsa.

2.4. MyFitness iseteeninduskeskkonnas saavad tiimi liikmed näha oma tiimi seisu – mitu nädalatrenni on puudu kaheksast ja mitu punkti on teenitud MyMadness üritustesarjas. MyTM Kampaania lehel on ka üldine kõigile nähtav edetabel, kus on tiimi nimi ja treeningute ning MyMadness üritustesarjas kogutud punktide arv. Üldine edetabel uuendatakse iga esmaspäeva öösel kell 01.00.

3. MyTM kampaania punktiarvestus

3.1.  MyTM kampaania punktiarvestus algab 13.03.2017.

3.2.  MyTM kampaania punktiarvestusse lähevad:

– läbitud treeningud (iga läbitud treening annab tiimile 1 punkti) juhul, kui kõik tiimiliikmed on enda osalemise ära kinnitanud.

– MyMadness üritustesarja kuuluvad üritused:

  • 29.04 MyFitness Madness City Race (10 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 40 punkti).
  • 14.05 MyFitness Viimsi Jooks (10 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 40 punkti).
  • 16.06 – 18.06 LesMills Weekend (30 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 120 punkti)
  • 21.07 – 23.07 MyFitness Power Camp (30 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 120 punkti)
  • 29.07 MyFitness Madness Final Race (10 punkti / 1 osaleja – näiteks kui osaleb 4 tiimiliiget, saab tiim kokku 40 punkti).

3.3. MyMadness üritused lähevad punktiarvestusse ainult juhul, kui tiimiliige on ostnud üritusele täispileti. Ühepäeva-piletid punktiarvestuses ei osale. Myteam Madnessi statistikasse ilmuvad punktid peale ürituse toimumist.

3.4. MyMadness üritustel ei pea osalema registreeritud tiim koos, ürituste punkte arvestatakse individuaalselt, aga need lisatakse MyTeam Madnessi tiimipunktide üldarvestusse.

4. MyTM auhinnad 

4.1. 09. märtsil kampaaniaga registreerunud tiimide vahel loositakse välja 10 ÜLLATUSKINGITUST MyFitnessilt. Üllatuskingitused loositakse välja 3 tööpäeva jooksul ja võitjad kuvatakse MyTM kampaanialehel.

4.2. PEAAUHIND, milleks on üllatusreis kogu tiimile, loositakse välja viie (5-e) kõige enam punkte kogunud meeskonna vahel. Neljale tiimile lohutusauhinnaks kuu aega tasuta treeninguid MyFitness + Täispaketi alusel. Peaauhinna loosimisel lähevad arvesse need tiimid, kes on läbinud MyTM väljakutse ning kõik tiimiliikmed on osalenud vähemalt ühel (1-l) MyMadness üritustesarja üritusel.

4.3. LISAAUHINNAD loositakse välja

  • 6. – 25. koha vahel (MyFitnessi 7-korra grupi-PT tiimile)
  • 26. – 50. koha vahel (Nike treeningjalatsid Nike Esinduskauplustelt kogu tiimile)
  • 51. – 100. koha vahel (500 € krediiti Sportlandi kauplustes kogu tiimile)

Lisaauhindade  loosimisel lähevad arvesse need tiimid, kes on läbinud MyTM väljakutse ning kõik tiimiliikmed on osalenud vähemalt ühel (1-l) MyMadness üritustesarja üritusel.

4.4. Igal kuul lähevad loosimisele ÜLLATUSAUHINNAD, millest Kampaania Korraldaja annab teada jooksvalt kampaanialehel.

4.5. Kampaania peaauhind ja lisaauhinnad loositakse kümne tööpäeva jooksul pärast kampaania lõppu.

4.6. Võitjate nimed avaldatakse MyTM kampaanialehel ja Facebooki lehel. Võitjatega võetakse auhinna üleandmiseks personaalselt ühendust 7 tööpäeva jooksul pärast loosimist.

4.7. Võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhinna võitjale auhinna maksumust rahas. Auhindade kättesaamisega seotud transpordikulusid vms kulutusi võitjale või tema esindajale ei hüvitata.

4.8. Auhinnad saab osaleja kätte oma koduklubist, MyFitness + paketi liige valitud MyFitness klubist.

4.9. Auhindu väljastatakse kuni 30.09.2017.

4.10. Auhinna vastuvõtmist võitja poolt loetakse ühtlasi ka loa andmiseks kampaania Korraldajale kasutada võitja nime meedias, reklaamides, PR-kampaaniates jms üritustel ilma võitjale täiendavat tasu maksmata ja vastavat kokkulepet sõlmimata.

4.11. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine juhul, kui on rikutud reegleid, või vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest kohe kampaanias osalejatele kodulehe ja sotsiaalmeedia vahendusel.

4.12. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb esitada kirjalikult kuni 31.08.2017 MyFitnessile aadressil madness@myfitness.ee märksõnaga “MyTM”. Pretensioonides peab olema toodud osaleja ees- ja perekonnanimi ning võimalike puuduste kirjeldus. Kampaania Korraldaja vaatab pretensioonid läbi 5 tööpäeva jooksul alates kättesaamise kuupäevast ning teatab oma otsusest pretensiooni esitajale kirjalikult pretensioonis märgitud aadressil.

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?