MyFitness

Jõulukuus pakub MyFitness eritrenne Tallinnas, Tartus ja Viljandis igale mailtsele!

Tartu programm

 

YogaFUNC #23 kava esitlus + tehnika õpetus

  • 15. detsembril kell 18.15 MyFitness Tartu Kesklinn – tehnika õpetus
  • 15. detsembril kell 19.15 MyFitness Tartu Kesklinn – #23 kava esitlus

Jocke Sarokorpi loodud kontseptsioon, mis paljuski toetub Ashtanga Jooga seeriatele. See on jõukohane treening ka algajatele. Samas saab seda harjutust teha ka luues väljakutseid edasijõdnud fitnessi ning jooga inimestele ja seda tänu eri raskustega valikutele. YogafunC on mitmekülgne, funktsionaalne, mänguline, muusikasse loodud treening. Parandab rühti, painduvust, jõudu ja enesetunnet.

Eritreeninguid pakume kahe erineva treeninguna, milles esimene treening sisaldab YogaFUNC tehnika õpetust ning teises treeningus esitletakse uut 23.treeningkava.

Külalistreenerina astub üles Jocke Sarokorpi!

VIDEO

 

BodyPump Maraton100

  • Maraton toimub 18.detsembril kell 12.00 MyFitness Tartu Kesklinn klubis

BodyPump on Les Mills kontsepttundide hulka kuuluv lihasvastupidavustreening, kus harjutuste sooritamiseks (kükid, väljaasted, kätekõverdused jms) kasutatakse kange, kettaid ja hantleid. Treeningu jooksul saavad koormust kõik suuremad lihasgrupid. Kaasahaarava muusika saatel treenid nii jõudu kui ka lihasvastupidavust. Kuna tund on emotsionaalne ja kaasahaarav, siis sooritad endalegi märkamatult palju korduseid ning saavutad järjepidevuse korral aina paremaid tulemusi.

Maraton-treeningus saab teha antud lihasvastupidavustreeningut 60 minuti asemel koguni 100 minutit. Esita endale väljakutse – ole kohal!

Treeneriks on Maigi Varusk!

VIDEO

 

Christmas Zumba Party

Jõuluaeg on käes ning seda tuleb tähistada ühe korraliku Zumba-peoga!

  • Pidu toimub 18.detsembril kell 15.00 MyFitness Tartu Lõunakeskuses

Zumba on ainulaadne tantsuline fitness-programm, kus Ladina-Ameerika rütmid ja lihtsad sammud loovad Sulle enneolematu trennielamuse. Zumba® on intervall-treeningu meetodil tantsutund, kus vahelduvad kiiremad ja aeglasemad rütmid, mille käigus vormime oma keha ja kulutame kaloreid nii, et ise ei märkagi!

Peo eestvedajateks on treenerid Evelin Sepp, Kertu Valjala ning Kristi Möldri!

VIDEO

 

FunDance

  • Treening toimub 26.detsembril kell 13.00 MyFitness Tartu Kesklinn spordiklubis

FunDance treening pakub korralikku tantsuelamust kõigile! Emotsionaalne ja vaheldust pakkuv tantsutreeningus leidub elemente erinevatest stiilidest ja tantsudest. Selles tunnis arendad enda rütmitunnetust, koordinatsiooni, parandad keha liikuvust.

Külalistreenerina astub üles Erle Liivak!

 

GlamDance

  • Treening toimub 26.detsembril kell 13.40 MyFitness Tartu Kesklinn spordiklubis

GlamDance on naiselikku liikumist rõhutav tantsutund, mis algab kerge soojendusega ning  millele järgneb põhiosa ehk kombinatsiooni õppimine/tantsimine. Tants on mitmekülgne ja kasutuses on nii kehatöö kui ka erinevad sammukombinatsioonid. Tund on rahulikuma tempoga, kuid seejuures hea rasvapõletaja. Treening on kaasahaarav ning seni kuni keha töötab, saab vaim puhata!

Külalistreenerina esineb Erle Liivak!

 

Reggaeton

  • Treening toimub 26.detsembril kell 14.20 MyFitness Tartu Kesklinn spordiklubis

Reggaeton on saanud alguse Puerto Rico’st. Tegemist on muusikastiiliga, mis kasutab elemente Reggae’st, Rap’ist kui ka Hip Hop’ist.

Urban Reggaeton on uus konsept, väljendusrikas tantsu tund täis tehnikat ja stiili. Kasutame põhisamme nii fitness’ist, hip hop’ist kui ka spetsiaalseid Reggaeton’i samme väljendades jõulisi kui ka sensuaalseid liigutusi ja kasutades koordineeritud kui ka lihtsaid liigutusi stiiliga. Tulemuseks on koreograafia, mis sobib nii algajatele kui ka edasijõdnutele.

Külalistreenerina esineb Erle Liivak!

 

 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?