MyFitness

5.09 kl 11-14 kutsub MyFitness sind koos Padelikeskusega Padeli proovipäevale Rocca al Mare Padelikeskusesse (Haabersti 5).

Padel on lihtne ja meeleolukas reketispordiala, mis sobib igas vanuses ning füüsilises vormis liikumishuvilisele inimesele. Padeli mängurõõmu nautimiseks ei ole vaja eelnevat reketispordiala kogemust, vaid hoopis head tuju ning meeldivaid mängukaaslasi. Kuna padelit mängitakse paarismänguna ning väljakut ümbritsevate seinte kasutamine on peale maapinnaga põrget lubatud, siis on tegemist ühe sotsiaalsema ja kaasahaaravama reketispordialaga maailmas.

Sul on võimalus registreeruda 11.00-12.30 või 12.30-14.00 treeningusse (ühes vahetuses saab osaleda maksimaalselt 16 inimest, 4 inimest väljakul). Kohapeal on ka padeli treenerid, kes viivad sind kurssi padeli teooria, reeglitega ning seejärel läheb mänguks!

Treeningu hind: 5 € (tavahind: 25 €)

Registreerida saad siinsamas veebis!

Kuidas erineb padel tennisest?

Padeli lihtsusele aitab kaasa kohustus lüüa serv põrkest ja puusast madalamalt ehk altkätt, vastupidi tennisele. Padeli mängimiseks on vaja padeli reketit ning palle. Reket, mis on totaalselt erinev ja lühem tennise- või squashireketist, on kas plastikust või süsinikkiust kattega keelteta ja aukudega reket. Padeli pallid aga näevad välja samasugused kui tennisepallid, kuid sisaldavad vähem rõhku ning seetõttu ei põrka nii intensiivselt. Mängijatele on soovitatav kanda padeli või tennisejalatseid, et oleks võimalikult hea haarduvus kunstmurukattega väljakul mida katab õhuke liivakiht.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?