MyFitness

Kampaania tingimused on järgmised:

 1. Tellides kampaania käigus Tervis Pluss “MinuLubadus” paketi nõustud kampaania tingimustega.
 2. Treeningpaketti saab tellida 21. septembrini 2018 (k.a.). Paketi kestvus on kaks kalendrikuud: 1. oktoober – 30. november 2018.
 3. Iga grupp avatakse, kui selles on vähemalt 15 osalejat. Maksimaalne grupi suurus on 25 inimest. Juhul, kui teie poolt valitud treeningugruppi osalejate puudumise tõttu ei avata, kannab Ekspress Meedia AS teile raha tagasi.
 4. Paketiga tuleb kaasa kingikott, mis sisaldab MyFitnessi kenaanalüüsi, kotti, treeningrätikut, pudelit, Tervis Pluss värsket numbrit. Kingikott antakse üle esimesel treeningul MyFitness klubis. Lisaks vormistatakse kõikidele osalejatele Tervis Pluss ajakirja 3kuuline tellimus, mis hakkab paketi tellimuses märgitud aadressil käima hiljemalt novembrist 2018.
 5. Täpsed treeninguajad koos treeningstiiliga saadetakse paketi tellimuses märgitud e-maili aadressile hiljemalt 1 nädal enne treeningprogrammi algust, aga mitte varem kui 2 päeva peale paketi tasu makse laekumist AS Ekspress Meedia kontole. Palun kontrollige, et tellimuse vormistamisel sisestate korrektse e-maili aadressi. Informatsiooni saadetakse tellijatele kord nädalas, palun kontrollige kindlasti lisaks e-maili põhikaustale ka rämpsposti kausta.
 6. Paketiga seotud informatsioon loetakse e-maili teel kättetoimetatuks kui see on Ekspress Meedia poolt edastatud tellimuses kliendi poolt märgitud e-posti aadressil. Ekspress Meedia ei vastuta tellimisvormis ebakorrektselt sisestatud e-maili aadressi eest. Ekspress Meedia ei vastuta selle eest kui e-mail satub kliendi e-posti prügikasti (Junk mail) ning klient ei saa kirja seetõttu õigeaegselt kätte. Ekspress Meedia ei vastuta selle eest kui teie e-posti aadressile saadetud informatsiooni kätte ei saa (e-post on suletud, valesti sisestatud, postkast on täis vms). Ekspress Meedia on oma kohustuse täitnud, kui on saatnud informatsiooni teie poolt edastatud e-posti aadressile.
 7. Enne paketi tellimist on kohustuslik tutvuda treeninguaegadega ja veenduda nende sobivuses. Paketi maksumus ei kuulu tagastamisele ega tasaarveldamisele, kui klient ei saa või ei soovi treeningutes osaleda. Iga osaleja vastutab oma tervisliku seisundi eest. Enne treeningpaketiga liitumist veenduge oma tervisliku seisundi sobivuses ja treenige vastavalt oma võimetele. Juhul kui valitud treening osutub liiga raskeks või liiga kergeks, valitud treeningajad ei sobi või klient ei soovi paketti lõpuni kasutada, siis raha ei tagastata.
 8. Küsimuste korral palun pöörduge Ekspress Meedia klienditeeninduse poole telefonil 680 4444 või treeninguid puudutava info puhul teie paketi raames valitud MyFitness klubi poole. MyFitnessi klubide täpsed asukohad ja kontaktid leiad aadressilt: https://www.myfitness.ee/ettevottest/klubide-kontaktid/
 9. Tervis Pluss ja MyFitness jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi.
 10. Isikuandmete töötlejaks on AS Ekspress Meedia ja MyFitness AS, kes töötlevad teie isikuandmeid teiega sõlmitud lepingu täitmiseks. Lepingu lõppedes teie andmed kustutatakse.
 11. Kampaania käigus kogutakse tarbijalt järgmisi andmeid nimi, aadress, telefoninumber ja e-mail. Andmeid on vaja ajakirja ja treeningpaketi kättetoimetamiseks.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?