MyFitness

Les Mills Weekend´i laagris treenivad Sind säravaimad MyFitnessi treenerid

 

Kristiina Stõkova

Kehast ja meelest kuni jõu ja vastupidavuseni välja – Kristiina tuleb MyFitness Les Mills Weekendi nädalavahetusel oma kodulinna, Pärnusse jagama energiat, jõudu ja rõõmu! Treeneri missioon siin väikeses Eestis on panna kõik, olenemata sportlikust taustast, inimesed liikuma. Ja mitte lihtsalt liikuma, vaid ka hästi liikuma! Alustades vaikselt Les Mills BodyBalance´ga, tõstes natuke tempot BodyVive´s ja viimaks andes endast kõik BodyAttacki treeningus, saad sa ideaalse kombo, et viia oma treeningud järgmisele tasemele.
Jälgi Kristiina tegemisi ka Instagramis: www.instagram.com/kristiina.stokova/

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

 

Kadi Kuslap Kadi Kuslap MyFitness Les Mills Camp

Rühmatreeningute juhendamist alustasin 8 aastat tagasi, olles omandanud EOK aeroobikatreeneri kvalifikatsiooni. Mõni aasta hiljem sai minust Les Mills BodyCombati treener ja alustasin koostööd MyFitnessiga, kus nüüdseks treeninguid juhendanud pea 6 aastat. Lisaks viin läbi LesMills BodyAttacki, BodyPumpi ja BodyBalance rühmatreeninguid ning meie enda oma MyFit absi. Mulle meeldib inimesi motiveerida ja panna neid pingutama rohkem kui nad oleksid uskunud, et suudavad. Armastus treeneritöö vastu motiveerib mind end järjest rohkem täiendama. Eelmise aasta lubadus on täidetud – saada BodyCombati kõrgema astme treeneriks! Arvan, et ükskõik kui hall ja vihmane väljas ka ei oleks, leia tee ikka trennisaali, sest seal paistab alati päike ja pärast trenni on hea tuju garanteeritud 🙂 !!! Minu ja koos teiste vingete MyFitness treeneritega kohtute MyFitness Les Mills Weekend’il, kütame koos Teiega Pärnu kuumaks 🙂 ! Let´s rock 😉 !!!
Minu Instagram: www.instagram.com/kadi_kuslap

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

 

 

Deneli Paal

Deneli on spordiga olnud seotud terve elu!
“Umbes 7 aastat tagasi avastasin Les Mills BodyPump treeningu, mis muutus kiiresti minu lemmikuks. Ühel hetkel otsustasin, et võiks ka ise treeneriks õppida ning selle aasta sügisel täitub Les Mills treenerina juba 5 aastat! Olen läbinud erinevaid treenerite baaskoolitusi, Les Mills BodyPump/ BodyAttack baaskoolitusi ning lisaks oman ka meditsiinilist kõrgharidust radioloogiatehniku erialal. Kuna sport on alati minu kirg olnud ning omab suurt osa minu igapäeva elust, siis minu kui treeneri soov on treenijaid inspireerida-motiveerida ja suunata edasi pürgima paremate tulemusteni. 
“If you believe in yourself, anything is possible!”
Kohtume Teiega suvepealinnas Pärnus, LesMills Weekendil! Ole kohal koos meiega ja veeda üks sportlik nädalavahetus!”
Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

 

Kenda VainoMyFitness treener Kendra Vaino

Kendra esimesed kokkupuuted Les Millsi treeningutega olid läbi BodyBalance ja BodyPumpi aastal 2007 – “Ei läinudki palju aega, kui jõudsin arusaamisele, et see on just minu kirg ja kutsumus. Nüüd olen MyFitnessis treeninguid juhendanud juba 8 aastat ja jõudnud rahvusvaheliselt BodyBalances Elite ning BodyPumpis Advanced tasemele. Les Millsi tundidele on lisandunud MyFitnessi enda kontsepttunnid ja noorte treeningud (Teens Training Club)! Tänu pidevale enesetäiendamisele olen lisaks ka personaaltreener ja toitumisnõustaja.
Les Mills on ülemaailmne kontseptsioon – tõhusad, turvalised, efektiivsed treeningud igaühele ning mul on suur au ja hea meel tuua need ka meie treenijateni koos emotsiooni ning poweriga!”
Kendraga kohtute reedel, 16.juunil BodyPump Challenge´s ja tervitate uut päeva laupäeva hommikul BodyBalances – Rise and shine! Nädal hiljem astub ta aga juba üles Maltal Les Mills One Tribe Weekendil tutvustades kohalike instrutoritega uusi kavasid 
Kendra tegemisi jälgi siin: www.facebook.com/treenerkendravaino/

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

 

Hedi Haug

Hedi on armastatud LesMills BodyPump, BodyCombat ning Fitbox treener.
“Olen treenerina tegutsenud viimased 7 aastat ja siiani armastan seda mida teen. Kõik algas juba koolieas kui alustatud sai karatega ning tolmuses pimedas kooli lasketiirus, kus tüdrukud arvasid et rinnalt surumine on ülivõimas trenn , sealt edasi poks, jõutõstmine ja muud huvitavad alad. LesMillsi sai proovitud juba üle 10 aasta tagasi ja tänaseni on see üks lemmik osa elust. Kõige suuremateks motivaatoriteks olete ikka Teie, kallid trennisõbrad, ning iga päev toob midagi uut ja huvitavat. Nii ka peagi toimiv LesMills Weekend, seega jääme ootama ja kohtume Pärnus 

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

 

 

Merje Kask

Merje on olnud rühmatreener 7 aastat!
“Startisin aeroobikatreeneri õpingutega, sealt sain “pisiku”, edasi sain LesMills BodyPump ning Les Mills BodyAttack Advanced instruktoriks. BodyAttack on Eestis sama kaua olnud, kui mina olen seda tundi juhendanud (6a). Mul on ainult siiras rõõm, et eestlased võtsid sellise raju trenni omaks ja naudivad igat minutit. Selle aasta augustis saab 4 aastat ajast, kui Eestis toimus esimene GRIT sarja treenerite koolitus.
2016. aastal osalesin LesMills Superstar võistlusel Helsingis ja nii palju kui võimalik võtan osa ja täiendan oma teadmisi erinevatel koolitustel nii siin kui ka väljaspool Eestit. Minu hobist on saanud minu töö. Minu lemmikstiilid BodyAttack, GRIT Strength, BodyPump, mis panevad nii minu ja ka Teie südamed kiiremalt tuksuma! Seda kõike katsetame juba Les Mills Weekendil Pärnus!
Tulemused ei tule ilma pingutamiseta! Ehk minu lemmiklause: Mis ei tapa, teeb ainult tugevamaks! Ei mingit stressi!

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

 

Kristi Möldri

Les Mills Weekend treener Kristi on laagriootuses: “Olles ise tantsinud ligi 27 aastat olen aru saanud, et mis mulle kõige rohkem meeldib tantsimise juures on see, et tantsimisega saab alati midagi uut õppida, saab alati areneda ja leida uusi stiile enda jaoks. Sellepärast arvan ka, et BodyJam on üks mõnusamaid tantsutreeninguid, sest BodyJamis on sinu jaoks ühendatud kõige värskemad liigutused ja stiilid, mis koos vinge muusikaga loovad super positiivse energia ja mõnusa fiilingu.

Ja mis oleks veel parem kompliment tantsimisele, kui mõnusad pikad venitused ja süvalihaste töö läbi BodyBalance’i, kus sinu keha ja vaim saavad nagu suure sooja kallistuse.

Ootan kõiki suvel Pärnusse Les Mills Weekendile kogema meiega 3 päeva tõelist fitness magicut “. Kristi tegemistel saab silma peal hoida: www.facebook.com/dancewithkristi

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

Talis Ponna

Väga suure osa elust olen pühendanud tantsimisele, alustades show- ja estraaditantsudest ning lõpetades tänavatantsuga. Poolteist aastat tagasi otsustasin ühendada töö ja  suure kire tantsu vastu ning hakkasin Les Mills BodyJami instruktoriks. Nüüdseks olen rühmatreeninguid juhendanud My Fitnessis veidi üle aasta. Selle aja jooksul on minu poolt läbiviidavate treeningute hulka lisandunud ka Les Mills BodyBalance, TRX, MyBeat ja MyFit abs. Ma annan alati endast parima, et panna iga treeningus osalenu naeratama vähemalt KOLM korda ja mind motiveerib kõige rohkem see, kui ma näen, et treeningus osalenu lahkub pärast trenni hea tujuga.

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

 

 

Meeli Kask

Olen juba pisikesest peale spordipisikuga nakatunud, tegelenud nii kergejõustiku kui ka show- ja breiktantsuga, proovitud on ka balletti, akrobaatikat ja jalgpalli. Oma esimeses BodyCombati trennis käisin 10 aastat tagasi ja sealt minu treeneriks saamise teekond algas. Olin leidnud midagi, mis võimaldas nii oma füüsilise keha proovile panekut kui ka vaimu ja mõtete tasakaalu toomist ning seda kõike väga hea muusika saatel. Alates 2012 olen litsenseeritud BodyCombati treener ning tänaseks olen omandanud ka BodyCombati kõrgema taseme sertifikaadi (Elite Instructor). Tehnikaid olen arendanud poksi, kickpoksi kui ka taipoksi treeningutel.
Lisaks BodyCombatile olen ka Les Mills CXWorx litsenseeritud treener. MyFitness klubides annan ka MyFit abs ning Teens Training Club lastetreeninguid.
Treeneri töö juures naudin kõige enam seda, et saan inimestele pakkuda seda, mida me kõik vajame – liikumist, lõõgastust ja parajalt palju väljakutseid. Ükskõik, mis emotsioonidega sa trenni saabud, siis lahkud sa sealt alati parema inimesena. See energia, mis saalis ühiselt luuakse… Siin füüsika seadused ja matemaatika ei kehti – kulutatud kalorid võrduvad hoopis juurde toodetud energiaga ning 1+1 on palju rohkem kui 2…! 🙂 Ja Pärnus saab seda kõike kogeda eriti võimsalt! 😉
Jälgi Meeli tegemisi ka Instagramis: www.instagram.com/meelikask

Soeta pilet endale JUBA TÄNA! https://goo.gl/Pr8PXD

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?