MyFitness

MyFitness Les Mills Weekend 2017

REGISTREERU

Kolm päeva täis Les Mills treeninguid!

Les Mills Weekend´i laagris treenivad Sind säravaimad MyFitnessi treenerid

 

Kristiina Stõkova

Kehast ja meelest kuni jõu ja vastupidavuseni välja – Kristiina tuleb MyFitness Les Mills Weekendi nädalavahetusel oma kodulinna, Pärnusse jagama energiat, jõudu ja rõõmu! Treeneri missioon siin väikeses Eestis on panna kõik, olenemata sportlikust taustast, inimesed liikuma. Ja mitte lihtsalt liikuma, vaid ka hästi liikuma! Alustades vaikselt Les Mills BodyBalance´ga, tõstes natuke tempot BodyVive´s ja viimaks andes endast kõik BodyAttacki treeningus, saad sa ideaalse kombo, et viia oma treeningud järgmisele tasemele.
Jälgi Kristiina tegemisi ka Instagramis: www.instagram.com/kristiina.stokova/

 

Kadi Kuslap Kadi Kuslap MyFitness Les Mills Camp

Rühmatreeningute juhendamist alustasin 8 aastat tagasi, olles omandanud EOK aeroobikatreeneri kvalifikatsiooni. Mõni aasta hiljem sai minust Les Mills BodyCombati treener ja alustasin koostööd MyFitnessiga, kus nüüdseks treeninguid juhendanud pea 6 aastat. Lisaks viin läbi LesMills BodyAttacki, BodyPumpi ja BodyBalance rühmatreeninguid ning meie enda oma MyFit absi. Mulle meeldib inimesi motiveerida ja panna neid pingutama rohkem kui nad oleksid uskunud, et suudavad. Armastus treeneritöö vastu motiveerib mind end järjest rohkem täiendama. Eelmise aasta lubadus on täidetud – saada BodyCombati kõrgema astme treeneriks! Arvan, et ükskõik kui hall ja vihmane väljas ka ei oleks, leia tee ikka trennisaali, sest seal paistab alati päike ja pärast trenni on hea tuju garanteeritud 🙂 !!! Minu ja koos teiste vingete MyFitness treeneritega kohtute MyFitness Les Mills Weekend’il, kütame koos Teiega Pärnu kuumaks 🙂 ! Let´s rock 😉 !!!
Minu Instagram: www.instagram.com/kadi_kuslap

 

 

Deneli Paal

Deneli on spordiga olnud seotud terve elu!
“Umbes 7 aastat tagasi avastasin Les Mills BodyPump treeningu, mis muutus kiiresti minu lemmikuks. Ühel hetkel otsustasin, et võiks ka ise treeneriks õppida ning selle aasta sügisel täitub Les Mills treenerina juba 5 aastat! Olen läbinud erinevaid treenerite baaskoolitusi, Les Mills BodyPump/ BodyAttack baaskoolitusi ning lisaks oman ka meditsiinilist kõrgharidust radioloogiatehniku erialal. Kuna sport on alati minu kirg olnud ning omab suurt osa minu igapäeva elust, siis minu kui treeneri soov on treenijaid inspireerida-motiveerida ja suunata edasi pürgima paremate tulemusteni. 
“If you believe in yourself, anything is possible!”
Kohtume Teiega suvepealinnas Pärnus, LesMills Weekendil! Ole kohal koos meiega ja veeda üks sportlik nädalavahetus!”

 

 

Kenda VainoMyFitness treener Kendra Vaino

Kendra esimesed kokkupuuted Les Millsi treeningutega olid läbi BodyBalance ja BodyPumpi aastal 2007 – “Ei läinudki palju aega, kui jõudsin arusaamisele, et see on just minu kirg ja kutsumus. Nüüd olen MyFitnessis treeninguid juhendanud juba 8 aastat ja jõudnud rahvusvaheliselt BodyBalances Elite ning BodyPumpis Advanced tasemele. Les Millsi tundidele on lisandunud MyFitnessi enda kontsepttunnid ja noorte treeningud (Teens Training Club)! Tänu pidevale enesetäiendamisele olen lisaks ka personaaltreener ja toitumisnõustaja.
Les Mills on ülemaailmne kontseptsioon – tõhusad, turvalised, efektiivsed treeningud igaühele ning mul on suur au ja hea meel tuua need ka meie treenijateni koos emotsiooni ning poweriga!”
Kendraga kohtute reedel, 16.juunil BodyPump Challenge´s ja tervitate uut päeva laupäeva hommikul BodyBalances – Rise and shine! Nädal hiljem astub ta aga juba üles Maltal Les Mills One Tribe Weekendil tutvustades kohalike instrutoritega uusi kavasid 
Kendra tegemisi jälgi siin: www.facebook.com/treenerkendravaino/

 

 

Hedi Haug

Hedi on armastatud LesMills BodyPump, BodyCombat ning Fitbox treener.
“Olen treenerina tegutsenud viimased 7 aastat ja siiani armastan seda mida teen. Kõik algas juba koolieas kui alustatud sai karatega ning tolmuses pimedas kooli lasketiirus, kus tüdrukud arvasid et rinnalt surumine on ülivõimas trenn , sealt edasi poks, jõutõstmine ja muud huvitavad alad. LesMillsi sai proovitud juba üle 10 aasta tagasi ja tänaseni on see üks lemmik osa elust. Kõige suuremateks motivaatoriteks olete ikka Teie, kallid trennisõbrad, ning iga päev toob midagi uut ja huvitavat. Nii ka peagi toimiv LesMills Weekend, seega jääme ootama ja kohtume Pärnus 

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?