MyFitness

Projekt: Kogume kilomeetreid!
Eesmärk: Läbida üheskoos liikudes 40075 km ehk teha maakerale tiir peale!
Periood: 1.04-12.05.2018. Projekt kulmineerub Viimsi Jooksuga!
Osalejad: MyFitnessi liikmed ja töötajad
Reeglid:

  • Projektist “Kogume kilomeetreid” võivad osa võtta kõik MyFitnessi liikmed (k.a. perioodikaartidega liikmed) ning töötajad. Kokkuleppel korraldajatega võivad osa võtta ka mitteliikmed, kuid nemad ei osale auhindade loosimises.
  • Eesmärgi täitmiseks tuleb läbida ükskõik millises MyFitnessi klubis vabalt valitud kardioseadmel (kus saab mõõta kilometraaži) vahemaa. Lõpetades tuleb teha kardioseadme ekraanist pilt, kus on näha läbitud kilomeetrid ja laadida see Instagrami. Oluline on lisada postitusele #myfitnesskm ja @myfitnesseesti. Postituste hulk ei ole kampaania jooksul piiratud. Arvesse lähevad kõik kardioseadmed, millel saab mõõta kilometraaži ning ka ujumine MyFitness klubide basseinides (Ülemiste City  ja Rocca al Mare).
  • Kui soovid tulemust fikseerida sotsiaalmeedia väliselt, siis leia jõusaalist valvetreener ja saad enda tulemuse registreerida treeneri juures. Sellisel juhul ei pea pilti enam Instagrami lisama. Kampaania perioodil peab olema Instagrami konto nähtav.
  • Arvesse ei lähe rühmatreeningutel kogutud sammud (k.a. spinning).
  • Võimalik on koguda kilomeetreid ka õues. Arvestusse läheb distantsi läbimine jalgsi, joostes või rattaga. Jooksu/matka lõpppunkt peab olema MyFitnessi klubis. Klubide asukohad leiad siit. Õues distantsi läbides tuleb distantsi lõppedes teha pilt, millel on näha pulsikellal kogutud kilomeetrid ja MyFitnessi logo maja välisfassaadil (vt näide allpool). Postitusele tuleb lisada #myfitnesskm ja @myfitnesseesti
  • Antud projekti arvestame ka kilomeetreid, mis on läbitud MyFitnessi liikmete poolt Kõrvemaa Jooksul (28.04), Sinilille Jooksul, Rabajooksul (15.04), Viljandi järve jooksul (1.05) ja Viimsi Jooksul (12.05) Tingimused on samad, tuleb teha pilt pulsikellast, kus on näha läbitud kilomeetrid ning laadida Instagrami lisades #myfitnesskm, #jooksunimi (nt #Viimsijooks) ja @myfitnesseesti.
  • Kõikide liikmete vahel, kes läbivad projekti perioodil vähemalt 50 kilomeetrit osalevad auhindade loosimises. Loosi lähevad Polar M430 pulsikell, 2 Nike treeningvarustuse komplekti (tossud, püksid, särk) ja luksuslik Spa pakett kahele Estonia SPAsse suvises Pärnus. Lisaks veel mitmeid väiksemaid auhindu! MyFitnessi töötajad ei osale antud auhindade loosimisel
  • Iganädalaselt loosime auhindu välja ka kõige originaalsemate Instagrami üles laetud piltide eest, millel #myfitnesskm ja @myfitnesseesti
  • 12.05 toimub projekti lõpetamine MyFitnessi Viimsi klubis. Lisainfot selle kohta ilmub MyFitnessi sotsiaalmeedia kanalites ja kodulehel.
  • Peaauhindade loosimine toimub 16.05

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?