MyFitness

ProjektKogume kilomeetreid vol 2!
Eesmärk: Läbida üheskoos liikudes 27883 km ehk jätkata ümber maakera liikumist!
Periood: 13.08-6.10.2018. Projekt kulmineerub Tartu Linnamaratoniga!
Osalejad: MyFitnessi liikmed ja töötajad
Reeglid:

  • Projektist võivad osa võtta kõik MyFitnessi liikmed (k.a. perioodikaartidega liikmed), töötajad ja mitteliikmed.
  • Eesmärgi täitmiseks tuleb läbida vabalt valitud distants, kas MyFitnessi kardioseadmel (kus saab mõõta kilometraaži!) või välistingimustes (rattaga, kõndides, joostes, ujudes). Lõpetades tuleb teha kardioseadme ekraanist või pulsikellast pilt, kus on näha läbitud kilomeetrid ja laadida see Instagrami (vt pilt allpool). Oluline on lisada postitusele hashtag “#myfitnesskm” ja märkida ära @myfitnesseesti ning mitte MyFitnessi klubis tehtud pildil peab olema nähtaval ka MyFitnessi logo. Arvesse lähevad kõik logod – toodete peale, klubis sees, välistingimustes jne. Postituste hulk ei ole kampaania jooksul piiratud. Arvesse lähevad kõik kardioseadmed, millel saab mõõta kilometraaži ning ka ujumine MyFitness klubide basseinides (Ülemiste City ja Rocca al Mare)
  • Kampaania perioodil peab olema Instagrami konto nähtav
  • Arvesse ei lähe rühmatreeningutel kogutud sammud (k.a. spinning).
  • Antud projektis arvestame ka kilomeetreid, mis on läbitud erinevatel jooksuüritustel. Tulemuse fikseerimisel palun lisada lisaks #myfitnesskm ja @myfitnesseesti ka #jooksunimi (nt #tallinnamaraton)
  • Kõikide liikmete vahel, kes läbivad projekti perioodil vähemalt 50 kilomeetrit loosime välja vingeid auhindu meie koostööpartneritelt! Peaauhinnaks on GoTraveli 500 eurone kinkekaart! MyFitnessi töötajad ei osale antud auhindade loosimisel.
  • Iganädalaselt loosime auhindu välja ka kõige originaalsemate Instagrami üles laetud piltide eest, millel kasutatud #myfitnesskm ja viidatud @myfitnesseesti
  • Peaauhindade loosimine toimub peale projekti lõppu 12.oktoobril.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?