MyFitness

Korraldame spetsiaalselt Sulle meie MyFitness Lasnamäe Linnamäe klubis esimesed CrossTraining võistlused! Osalemine on TASUTA!

Võistlused toimuvad 29.08.18, kui on ühtlasi ka MyFitness Lasnamäe Linnamäe sünnipäev!

Sinul tuleb võimalikult lühikese aja jooksul sooritada teatud arv harjutusi, mille avaldame Sulle järk-järgult meie kodulehel ja sotsiaalmeedias! Hoia end meie postitustega kursis, sest nii on Sinul ka suurem võiduvõimalus! Kokku tuleb võistlusel sooritada 6 erinevat harjutust ja teatud korduste arv võimalikult kiire aja jooksul.

Ametliku registreerumise läbi tunniplaani avame 20.08, kuid sul on võimalik end ka eelregistreerida koha kindlustamiseks juba alates tänasest! Selleks saada e-mail aadressil kadri.paat@myfitness.ee pealkirjaga CrossTraining ning lisa kellaaeg, kuhu soovid end kirja panna. Ühele ajale mahub 2 võistlejat – seega võid end kirja panna koos sõbraga! Ühe võistleja peale läheb umbes 10-15 minutit olenevalt sellest, kui kiiresti ülesandega toime tuled!

Ajavahemikud: 9:40-13.00 ja 14.00-20.00

Kellaaegadest on hetkel kõikidele ajavahemikele võimalus registreerida kahel inimesel. Ajad jooksevad 20 minuti kaupa (n: 9:40-10.00, 10.00-10.20, 10.20-10.40 jne)

Auhinnad on magusad ja head ning alavõitjad jaotame hiljem ära nii soo kui ka vanuste kaupa kategooriatesse! Nii suureneb Sinu võiduvõimalus!

Vanuste kategooriad:
18-35
36+…

Autasustame iga vanusekategooria parimaid nais-ja meeskolmikuid!

 

               

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?