MyFitness

Kampaania korraldaja on Bauhof Group AS  (edaspidi nimetatud Korraldaja), registrinumber 10636638, aadress J. Smuuli tee 41, Tallinn, Eesti, koduleht www.bauhof.ee

Kampaania koostööpartner on MyFitness AS, (edaspidi nimetatud MyFitness), aadress Haabersti 5, Tallinn 13516 Estonia, koduleht www.myfitness.ee

Ajavahemikul 02.01.2018 – 31.01.2018 saab iga MyFitness klient ühel spordiklubi külastuskorral ühe templi, mis pannakse osalejakaardile. Kogudes kampaaniaperioodil osalejakaardile 3 – 9 templit on kliendil võimalus sooritada ost Bauhofi kaupluses tavahindadest 15% – 25% soodsamalt. Täishinnaga toodete arv ostukorvis ei ole piiratud. Allahindlus arvestatakse too(de)te täishinnast ning erinevaid allahindlusi ei summeerita. Soodustus ei laiene tellitavale kaubale, teenustele, krediidi- ja projektimüügile, alkoholitoodetele ning kinkekaardi müügile.

Osalemine

 • Kampaanias osalemiseks tuleb külastada MyFitness spordiklubi rühmatreeninguid, jõusaale või ujulaid ja koguda kampaaniatempleid osalejakaardile. Ühele osalejakaardile saab koguda kuni 9 templit.
 • Allahindlused vastavalt kogutud templite arvule:
  • 3 – 5 templit, 15% soodustust,
  • 6 – 8 templit, 20% soodustust,
  • 9 templit, 25% soodustust
 • Templeid ja osalejakaarte väljastatakse kõikidest MyFitness spordiklubide klienditeenindusest iga registreeritud külastuse korral. Templi saamiseks peab kampaanias osaleja esitama templikaardi spordiklubi klienditeenindusse.
 • Iga spordiklubi külastus annab õiguse saada 1 (ühe) templi, iga järgnev külastus annab õiguse saada 1 (ühe) lisatempli. Ühes kalendripäevas saab koguda 1 (ühe) templi.
 • Templeid antakse vaid MyFitness spordiklubi klienditeeninduses ja tuleb neid küsida kohe spordiklubisse sisenedes klienditeenindajalt. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
 • Bauhofist soovitud toote ostmisel saab soodustust vaid siis, kui ostu hetkel esitatakse nõutud arvuga templitega Kampaania osalejakaart. Valede templitega täidetud osalejakaarte vastu ei võeta. Kampaania ei laiene Bauhofi e-poele.
 • Templeid ei saa vahetada raha vastu ning neil ei ole rahalist väärtust.
 • Allahindlus saab kasutada kuni 28.02.2018. Peale allahindluse kasutamist jääb osalejakaart kauplusesse, seda kliendile ei tagastata.
 • Allahindlustega ostude arv ühe osaleja kohta pole piiratud, kuid korraga saab klient kasutada vaid ühte osalejakaarti. Üks osaleja võib koguda templeid  ja nende alusel sooritada oste nii palju, kui ise soovib.
 • Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad vähemalt 18-aastased ja passi või ID-kaarti omavad füüsilised isikud.

Muu informatsioon
Kõik kampaanias kasutatavad reklaammaterjalid on illustreeriva iseloomuga.

Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi mõne massimeediakanali.

Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus kampaania katkestada, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

Korraldaja loeb vääramatuks jõuks asjaolu, mida Korraldaja ei saa mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saa temalt oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.

Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadustele.

Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult Korraldaja asukohta aadressil Bauhof Group AS J. Smuuli tee 41, Tallinn, Eesti, märgusõnaga „Bauhof ja MyFitness kampaania“. Laekunud pretensioonidele vastatakse viie tööpäeva jooksul.

 

Täiendavat informatsiooni kampaania kohta saab Korraldaja kodulehelt www.bauhof.ee ja lähimast MyFitness klienditeenindusest. Kampaania reeglitega saab tutvuda Bauhof Group AS kodulehel www.bauhof.ee.

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?