MyFitness

Time Monday 15.07.2019 Tuesday 16.07.2019 Wednesday 17.07.2019 Thursday 18.07.2019 Friday 19.07.2019 Saturday 20.07.2019 Sunday 21.07.2019
07:00
BodyPump (07:30 - 08:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 6
MyRide+ Cardio (07:30 - 08:10) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (07:30 - 08:10) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 6
08:00
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 2
Interval45 (08:45 - 09:30) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe
Interval45 (08:45 - 09:30) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 3
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
MyRide+ Sports (08:30 - 09:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (08:30 - 09:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
09:00
MyRide+ Fatburn (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Fatburn (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
BodyBalance (09:30 - 10:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe
BodyBalance (09:30 - 10:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 6
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 2
10:00
Jõusaali ABC (vene keeles) (10:00 - 11:00) Viktor Šavljuga Jõusaal Lasnamäe
Jõusaali ABC (vene keeles) (10:00 - 11:00) Viktor Šavljuga Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 8 Registered: 0
Jõusaali ABC (10:00 - 11:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
Jõusaali ABC (10:00 - 11:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 8 Registered: 0
MyRide+ Interval (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Interval (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
Jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:15) Viktor Šavljuga Jõusaal Lasnamäe
Jõusaalis valvetreener (10:30 - 11:15) Viktor Šavljuga Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 6
MyRide+Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
11:00
Ringtreening (11:00 - 12:00) Viktor Šavljuga Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (11:00 - 12:00) Viktor Šavljuga Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 2
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 3
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 8
MyRide+ Cardio (11:15 - 11:55) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (11:15 - 11:55) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
GRIT Strength (11:00 - 11:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
GRIT Strength (11:00 - 11:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 3
Interval45 (11:40 - 12:25) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe
Interval45 (11:40 - 12:25) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 2
BodyAttack (11:00 - 12:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (11:00 - 12:00) Maria Helena Vallikivi Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 2
12:00
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 11
MyRide+ Sports (12:00 - 12:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (12:00 - 12:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 3
Interval45 (12:40 - 13:25) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe
Interval45 (12:40 - 13:25) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 3
ERANDKORRAS! BodyBalance (12:00 - 13:00) Alla Andruško Stuudio Lasnamäe
ERANDKORRAS! BodyBalance (12:00 - 13:00) Alla Andruško Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 7
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
GRIT Strength (12:00 - 12:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 7
Interval45 (12:40 - 13:25) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe
Interval45 (12:40 - 13:25) Fjodor Dunik Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 6
MyRide+ Interval (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Interval (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 6
Bosu (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe
Bosu (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe  
Total places: 21 Registered: 4
MyRide+ Cardio (12:00 - 12:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (12:00 - 12:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
MyFit abs (12:00 - 12:30) Maria Helena Vallikivi Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (12:00 - 12:30) Maria Helena Vallikivi Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
Ringtreening (vene keeles) (12:30 - 13:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (vene keeles) (12:30 - 13:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 4
13:00
ERANDKORRAS! bodyART (13:00 - 14:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe
ERANDKORRAS! bodyART (13:00 - 14:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 2
14:00
MyRide+ Cardio (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
MyRide+ FatBurn (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ FatBurn (14:30 - 15:30) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
MyRide+ Interval (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Interval (14:00 - 15:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe
BodyPump (14:00 - 15:00) Mihkel Vabrit Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 4
15:00
MyRide+ Sports (15:00 - 15:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (15:00 - 15:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
MyRide+Cardio (15:00 - 16:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+Cardio (15:00 - 16:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 1
16:00
MyRide+ FatBurn (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ FatBurn (16:00 - 17:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
17:00
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Mirjam Rõõmussaar Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Mirjam Rõõmussaar Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 10
Pilates (17:30 - 18:30) Ly Kütt Stuudio Lasnamäe
Pilates (17:30 - 18:30) Ly Kütt Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 5
Interval45 (17:30 - 18:30) Valentin Zaitsev Spinning Lasnamäe
Interval45 (17:30 - 18:30) Valentin Zaitsev Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 6
Ringtreening (vene keeles) (17:30 - 18:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (vene keeles) (17:30 - 18:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 3
Zumba (17:30 - 18:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio Lasnamäe
Zumba (17:30 - 18:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 4
MyRide+ Sports (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Sports (17:00 - 17:40) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
Järgmine treening 04.08! bodyART (17:00 - 18:00) Stuudio Lasnamäe
Järgmine treening 04.08! bodyART (17:00 - 18:00) Stuudio Lasnamäe  
Total places: 0 Registered: 0
18:00
Sh'bam (18:00 - 18:45) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe
Sh'bam (18:00 - 18:45) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 7
BodyBalance (18:50 - 19:50) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe
BodyBalance (18:50 - 19:50) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 6
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe
BodyPump (18:30 - 19:30) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 14
Järgmine treening 23.07! Ringtreening (18:30 - 19:30) Karin Hallisk Jõusaal Lasnamäe
Järgmine treening 23.07! Ringtreening (18:30 - 19:30) Karin Hallisk Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 0 Registered: 0
Jõusaali ABC (vene keeles) (18:30 - 19:15) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe
Jõusaali ABC (vene keeles) (18:30 - 19:15) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 8 Registered: 0
BodyAttack (18:45 - 19:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (18:45 - 19:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 3
19:00
Interval45 (19:00 - 19:45) Martin Ots Spinning Lasnamäe
Interval45 (19:00 - 19:45) Martin Ots Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 3
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
Jõusaali ABC (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 8 Registered: 0
MyFit abs (19:30 - 20:00) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (19:30 - 20:00) Valentin Zaitsev Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 13
Fit (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
Fit (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 4
Ringtreening (19:30 - 20:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (19:30 - 20:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 6
BodyPump (19:30 - 20:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (19:30 - 20:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 4
Ringtreening (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 2
20:00
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 6
MyRide+ Interval (20:15 - 21:15) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Interval (20:15 - 21:15) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 0
MyRide+ Cardio (20:20 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ Cardio (20:20 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 1
MyRide+ FatBurn (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe
MyRide+ FatBurn (20:00 - 21:00) Virtuaaltreener Spinning Lasnamäe  
Total places: 22 Registered: 2

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?