MyFitness

Time Monday 21.10.2019 Tuesday 22.10.2019 Wednesday 23.10.2019 Thursday 24.10.2019 Friday 25.10.2019 Saturday 26.10.2019 Sunday 27.10.2019
07:00
BodyPump (07:30 - 08:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 10
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe
BodyPump (07:30 - 08:30) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 0
08:00
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 4
BodyBalance (08:30 - 09:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe
BodyBalance (08:30 - 09:30) Tatjana Beljajeva Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 6
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Linda Treimann Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 7
09:00
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
10:00
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 0
11:00
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 4
BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 2
BodyAttack (11:00 - 12:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (11:00 - 12:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 3
12:00
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 4
BodyCombat (12:00 - 12:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyCombat (12:00 - 12:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 6
Pilates (12:00 - 13:00) Helen Hade Stuudio Lasnamäe
Pilates (12:00 - 13:00) Helen Hade Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 7
BodyPump (12:00 - 13:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 0
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
Bosu (12:00 - 13:00) Ruth Mägi Stuudio Lasnamäe
Bosu (12:00 - 13:00) Ruth Mägi Stuudio Lasnamäe  
Total places: 30 Registered: 2
MyFit abs (12:00 - 12:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (12:00 - 12:30) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
Ringtreening (vene keeles) (12:30 - 13:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe
Ringtreening (vene keeles) (12:30 - 13:30) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 1
13:00
BodyCombat (13:00 - 13:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe
BodyCombat (13:00 - 13:45) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio Lasnamäe
Pilates (13:00 - 14:00) Ly Kütt Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
15:00
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe
MyFitness Noortetreening (12-15a) (15:45 - 16:45) Anastasia Jevdokimova Stuudio Lasnamäe  
Total places: 30 Registered: 6
MyFitness Noortetreening (12-15a) ujumine kl 13.30 MyFitness Ülemiste City klubis (15:45 - 16:45) Stuudio Lasnamäe
MyFitness Noortetreening (12-15a) ujumine kl 13.30 MyFitness Ülemiste City klubis (15:45 - 16:45) Stuudio Lasnamäe  
Total places: 0 Registered: 0 Neljapäeva treening toimub N 24.10 kl 13.30 MyFitness Ülemiste City klubi ujulas
17:00
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe
Brazil butt lift45 (17:10 - 17:55) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 10
EI TOIMU! Cardio legs (17:00 - 17:30) Stuudio Lasnamäe
EI TOIMU! Cardio legs (17:00 - 17:30) Stuudio Lasnamäe  
Total places: 0 Registered: 0 30minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.
ERANDKORRAS! BodyBalance (17:30 - 18:30) Alla Andruško Stuudio Lasnamäe
ERANDKORRAS! BodyBalance (17:30 - 18:30) Alla Andruško Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 7
Jõusaalis treener (17:30 - 18:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe
Jõusaalis treener (17:30 - 18:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 0 Registered: 0
Cardio sculpt (17:30 - 18:15) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe
Cardio sculpt (17:30 - 18:15) Marilin Kosubenko Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0 45minutiline tempokas kogu keha cardio treening, kus lisaks vastupidavuse treenimisele töötatakse lihastreeningu harjutustega läbi kogu keha lihaskond. Treeningus kasutatakse 0,5-1 kg hantleid.
Zumba (17:30 - 18:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio Lasnamäe
Zumba (17:30 - 18:30) Katriina Maidla Pärnpuu Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 1
bodyART (17:00 - 18:00) Merrit Helistve Stuudio Lasnamäe
bodyART (17:00 - 18:00) Merrit Helistve Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 0
18:00
StrongBody (18:00 - 19:00) Anastasia Jevdokimova Jõusaal Lasnamäe
StrongBody (18:00 - 19:00) Anastasia Jevdokimova Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 14 Registered: 1
Sh'bam (18:00 - 18:45) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe
Sh'bam (18:00 - 18:45) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 5
BodyBalance (18:50 - 19:50) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe
BodyBalance (18:50 - 19:50) Tatjana Sokolova Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 5
BodyPump (18:30 - 19:30) Keiu Paapsi Stuudio Lasnamäe
BodyPump (18:30 - 19:30) Keiu Paapsi Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 9
StrongBody (vene keeles) (18:00 - 19:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe
StrongBody (vene keeles) (18:00 - 19:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 0
BodyAttack (18:20 - 19:05) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyAttack (18:20 - 19:05) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 3
19:00
MyFit abs (19:30 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio Lasnamäe
MyFit abs (19:30 - 20:00) Keiu Paapsi Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 8
Fit (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe
Fit (19:00 - 20:00) Natalja Videl Stuudio Lasnamäe  
Total places: 45 Registered: 2
Järgmine treening 30.10! StrongBody (19:30 - 20:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
Järgmine treening 30.10! StrongBody (19:30 - 20:30) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 0 Registered: 0
BodyPump (19:15 - 20:15) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (19:15 - 20:15) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 0
StrongBody (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe
StrongBody (19:00 - 20:00) Aleksei Sojustov Jõusaal Lasnamäe  
Total places: 12 Registered: 2
20:00
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe
BodyPump (20:00 - 21:00) Martin Ots Stuudio Lasnamäe  
Total places: 29 Registered: 8

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?