MyFitness

Tunniplaan
Filters
Klubi
Rocca al Mare
Mustamäe
Järve
Kristiine
Viru
Postimaja
Rävala
Solaris
Balti Jaama Turg
Ülemiste City
Lasnamäe Virbi
Lasnamäe Linnamäe
Lasnamäe Kärberi
Pirita
Viimsi
Tartu Kesklinn
Tartu Annelinn
Tartu Lõunakeskus
Narva Fama
Viljandi
Treener
Aigi Kõiv
Aina Kikas
Aleksa Furs
Aleksandra Maksimova
Aleksandra Zaitseva
Aleksei Kolotkov
Aleksei Tjuljukov
Alina Smirnova
Alla Andruško
Anastassia Leppikson
Anastassia Matvejeva
Andra Moistus
Andre Machado
Anja Kägo
Anna Markova
Anne Hanni
Anne Rändva
Ave Roots
Chris Wallace
Darya Pavlova
Deana Mikkel
Deisy Velvelt
Deneli Koppelmann
Diana Johanson
Diana Mogiš
Diana Valge
Egle Villik
Elliko Väljur
Ene Ottokar
Ethel Igatt
Eva Ottas
Evelin Daniel
Fjodor Dunik
Gea Simson
Getter Oja
Gina Bergmann
Hedi Haug
Helen Hade
Helle-Riin Linnus
Inga Neissaar
Inge Nelk
Ivo Velbaum
Jaanika Tammemäe
Jana Kesvatera
Jekaterina Irvanets-Goldmann
Jekaterina Sai
Jelena Orlova
Johanna Vau
Julia Parshina
Julia Zamatajeva
Kaarel Tõll
Kadi Kuslap
Kadi Pärloja
Kadi Reintam
Kadri-Liis
Kadri Pettai
Kadri Saar
Kai Kuropatkin
Kaisa Edenberg
Kaisa Rahu
Karina Alt
Karina Luik
Karl Tereping
Karmela Molodõk
Katrena Tenno
Katriina Pärnpuu
Kauri Lillemäe
Keidy Kulbas
Keiti Aasavelt
Keiu Paapsi
Keiu Pirnpuu
Kendra Vaino
Kerstin Hulkko
Kerstin Liitmaa
Kersti Ojalill
Kris-Marie Nisu
Krista Roosimägi
Kristi Möldri
Kristin Puranen
Kristi Pedaru
Kristjan Maasik
Laura-Liza Sööt
Lauri Liiv
Lenne Piirimägi
Levo Kirn
Ly Kütt
Maarika Haidak
Maarja Gawley
Maarja Jõgi
Maigi Tomp
Maigi Varusk
Maigi Vändre
Marge Jänes
Marge Nõmmik
Margit Rechlin
Mari-Liis Ilves
Maria Helena Vallikivi
Marika Kütt
Mari Kull
Marilin Kosubenko
Marina Ivanova
Martin Kõrv
Martin Luik
Matti Berg
Meeli Kask
Meeme Männiste
Merike Kangro
Merje Kask
Merle Laud
Merrit Helistve
Mihkel Vabrit
Miko Lilleorg
Mirjam Mäesalu
Mirjam Rõõmussaar
Natalia Feldbush
Natalja Jakovleva
Natalja Song
Niina Mishkina
Olga Pantelejeva
Olga Vilgelmson
Pavel Borovkov
Peeter Karask
Rainer Rebane
Raivo Nõmm
Rasmus Teodor Niin
Reimo Allik
Reinforce
Rica Varul
Rünno Link
Sabrina Grabe
Sandra Luik
Siim Kängsepp
Stanislav Jagutkin
Talis Ponna
Tanel Lang
Tarmo Rattassep
Tatjana Fesko
Tatjana Kreit
Tatjana Sokolova
Timo Noot
Tommi Välja
Triinu Spriit
Valentin Zaitsev
Veronika Granjova
Virtuaaltreener
Treeningstiil
Body&Mind
Cardio
CrossTraining
Spinning
Strength
Studio X
Ujula
Treening
Ajavahemik

6:00

21:00

Lisa ajavahemik
NÄITA TULEMUSI
Solaris
Eelmine nädal

30 Nädal (26.07.2021 - 01.08.2021)

Järgmine nädal
Aeg Esmaspäev 26.07.2021 Teisipäev 27.07.2021 Kolmapäev 28.07.2021 Neljapäev 29.07.2021 Reede 30.07.2021 Laupäev 31.07.2021 Pühapäev 01.08.2021
01:00
Pilates (01:45 - 17:40) Margit Rechlin Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Pilates (01:45 - 17:40) Margit Rechlin Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

06:00
Fast X Strong X (06:45 - 07:30) Karina Alt Studio X Rävala
Fast X Strong X (06:45 - 07:30) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

07:00
Järgmine treening 02.08! Fitbox (07:00 - 08:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 02.08! Fitbox (07:00 - 08:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (07:00 - 07:50) Diana Mogiš BoxBox Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Diana Mogiš BoxBox Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:00 - 07:45) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (07:00 - 07:45) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe
Fast X Strong X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio40 (07:20 - 08:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala
CrossTraining (07:30 - 08:30) Laura-Liza Sööt Jõusaal Rävala   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru
StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 09.08! Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:15) Stuudio Mustamäe
Järgmine treening 09.08! Nike Training Club ENDURANCE (07:30 - 08:15) Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Kõht selg tuhar45 (07:40 - 08:25) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (07:00 - 07:45) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (07:00 - 07:45) Kris-Marie Nisu Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump powered by Bodylab (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump powered by Bodylab (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (07:15 - 08:00) Mirjam Mäesalu Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kaisa Rahu Jõusaal Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 NB! Treeningul on treeningrätik kohustuslik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Fast X Strong X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe
Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve
BodyPump (07:30 - 08:30) Keidy Kulbas Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (07:30 - 08:30) Anne Hanni Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (07:30 - 08:30) Anne Hanni Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (07:00 - 08:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 04.08! Fitbox (07:00 - 08:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 04.08! Fitbox (07:00 - 08:00) Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (07:00 - 07:50) Diana Mogiš BoxBox Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Diana Mogiš BoxBox Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 04.8! TRX (07:00 - 07:50) Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Järgmine treening 04.8! TRX (07:00 - 07:50) Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Badass (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio Rävala
Badass (07:15 - 08:00) Miko Lilleorg Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (07:30 - 08:30) Julia Parshina Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
CrossTraining (07:30 - 08:30) Julia Parshina Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru
StrongBody (07:30 - 08:30) Timo Noot Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 15

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:30) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (07:30 - 08:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve
BOXBOX (07:00 - 07:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve
BodyPump (07:00 - 08:00) Keiu Paapsi Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump (07:00 - 08:00) Tarmo Rattassep Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe
Total Body X (07:00 - 07:45) Valentin Zaitsev Studio X Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (07:15 - 07:55) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Järgmine treening 12.08! Nike Glutes&Glory (07:15 - 08:05) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Järgmine treening 12.08! Nike Glutes&Glory (07:15 - 08:05) Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
VinyasaFlow (07:30 - 08:25) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe
Nike Training Club Rep.Sweat.Repeat. (07:30 - 08:15) Kadri-Liis Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (07:30 - 08:30) Kadi Pärloja Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (07:30 - 08:15) Karina Alt Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (07:30 - 08:15) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (07:30 - 08:30) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:45 - 08:30) Martin Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru
Cardio sculpt (07:45 - 08:30) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (07:00 - 08:00) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (07:00 - 08:00) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 21 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (07:30 - 08:15) Kristin Puranen Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (07:30 - 08:20) Kris-Marie Nisu Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 20

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 (07:30 - 08:15) Mirjam Mäesalu Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (07:30 - 08:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (07:30 - 08:30) Sandra Luik Jõusaal Postimaja Postimaja
StrongBody (07:30 - 08:30) Sandra Luik Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
StrongBody (07:30 - 08:30) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 13.08! Interval45 (07:45 - 08:30) Spinning Viru Viru
Järgmine treening 13.08! Interval45 (07:45 - 08:30) Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

08:00
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Interval (08:00 - 08:55) Martin Luik Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:00 - 08:50) Elliko Väljur Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:00 - 08:45) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (08:00 - 08:45) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kehaanalüüs (08:00 - 08:15) Levo Kirn Välitreening Annelinn Tartu Annelinn
Kehaanalüüs (08:00 - 08:15) Levo Kirn Välitreening Annelinn Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 1 Registreerunuid: 1
BodyBalance (08:15 - 09:15) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (08:15 - 09:15) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Tatjana Fesko Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 03.08! Nike Training Club MOBILITY (08:00 - 08:50) Stuudio Rävala
Järgmine treening 03.08! Nike Training Club MOBILITY (08:00 - 08:50) Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (08:00 - 08:45) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (08:00 - 08:45) Merje Kask Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:20 - 09:05) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyMobility (08:45 - 09:40) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:45 - 09:40) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Järgmine treening 03.08! Lower Body+Abs X (08:45 - 09:30) Studio X Viimsi
Järgmine treening 03.08! Lower Body+Abs X (08:45 - 09:30) Studio X Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:00 - 08:55) Inga Neissaar Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (08:00 - 08:45) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 04.08! Nike Training Club ENDURANCE (08:00 - 08:45) Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Järgmine treening 04.08! Nike Training Club ENDURANCE (08:00 - 08:45) Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Brazil butt lift45 (08:00 - 08:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Abs X (08:10 - 08:40) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Abs X (08:10 - 08:40) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Cardio sculpt (08:15 - 09:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 11.08! Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:20) Stuudio Mustamäe
Järgmine treening 11.08! Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:20) Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (08:30 - 09:30) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (08:30 - 09:30) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Veronika Granjova Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X powered by VIGO kombucha (08:45 - 09:30) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Total Body X powered by VIGO kombucha (08:45 - 09:30) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:00 - 08:55) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
MyFit body (08:00 - 08:55) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (08:15 - 09:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 17

Loe lähemalt treeningust

Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 23 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyMobility (08:30 - 09:25) Evelin Daniel Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! MyMobility arendab tugevust, tasakaalu ja painduvust läbi tervikliku ja voolava liikuvuse. Tõhus kerelihaste treening tagab hea rühi ja annab juurde sisemist jõudu
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (08:30 - 09:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (08:30 - 09:15) Karina Alt Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (08:30 - 09:15) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
StrongBody (08:00 - 08:55) Andre Machado Jõusaal 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BOXBOX (08:00 - 08:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve
BOXBOX (08:00 - 08:50) Kadi Kuslap BoxBox Järve   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik! Kohustuslik on kasutada poksikinnaste all sisekindaid või poksisidemeid. Neid on võimalik osta klubist kohapealt hinnaga 5euri! Treeningule palume kohale tulla 5min varem!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (08:15 - 09:15) Karina Alt Studio X Rävala
Burn X (08:15 - 09:15) Karina Alt Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (08:30 - 09:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (08:30 - 09:00) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn
MyFit abs (08:30 - 09:00) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 30- minutiline hoogne cardio treening, kus treenitakse lihtsate liikumistega nii vastupidavust kui ka ülakeha lihaseid. Treeningvahendina kasutatakse 0,5-1 kg raskusega hantleid.

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (08:30 - 09:15) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala
Yoga (08:35 - 09:35) Mirjam Mäesalu Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
09:00
Fast X Strong X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Fatburn60 (09:00 - 10:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Järgmine treening 02.08! Ringtreening (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 02.08! Ringtreening (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 09:45) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
Yoga (09:00 - 09:45) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada nr.3 broneeritud) (09:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada nr.3 broneeritud) (09:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Cardio sculpt (09:10 - 09:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Cardio sculpt (09:10 - 09:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama
StrongBody (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 2 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:45 - 10:30) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (09:45 - 10:30) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

VinyasaFlow (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
VinyasaFlow (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Abs X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Abs X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (09:00 - 09:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

ERANDKORRAS! StrongBody (09:00 - 09:55) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi
ERANDKORRAS! StrongBody (09:00 - 09:55) Tanel Lang Jõusaal Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (09:10 - 10:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Treeningsari NAINE (09:15 - 10:10) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:25 - 10:25) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump30+MyFit abs (09:30 - 10:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:30 - 10:30) Kadi Reintam Stuudio Rävala
Yoga (09:30 - 10:30) Kadi Reintam Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Burn X (09:00 - 10:00) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:00 - 09:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 17

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala
Pilates (09:00 - 10:00) Kristi Pedaru Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi
Treeningsari NAINE (09:00 - 10:00) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
Yoga (09:00 - 10:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyBalance (09:25 - 10:25) Ethel Igatt Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:30 - 10:30) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (09:30 - 10:30) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:30 - 10:10) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
MyFit body (09:35 - 10:25) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
YinYoga (09:00 - 09:55) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 04.08! Ringtreening (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 04.08! Ringtreening (09:00 - 10:00) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (09:00 - 09:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi
YinYoga75 (09:00 - 10:15) Inge Nelk Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (09:10 - 10:10) Kadi Pärloja Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaInterval (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 14

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (09:30 - 10:30) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (09:30 - 10:30) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (09:30 - 10:15) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Lower Body+Abs X (09:30 - 10:15) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 6-12 kuud (09:30 - 10:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (09:45 - 10:45) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (09:45 - 10:45) Aleksei Tjuljukov Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Abs X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn
Abs X (09:00 - 10:00) Egle Villik Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (09:00 - 09:30) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn
Cardio legs (09:00 - 09:30) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 30- minutiline lihtsate liikumistega, tempokas cardio treening, kus treenitakse vastupidavust ning läbi tõhusate harjutuste alakeha lihaseid.

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (09:00 - 09:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 06.08! Cardio legs (09:00 - 09:30) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Järgmine treening 06.08! Cardio legs (09:00 - 09:30) Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Total Body X (09:00 - 10:00) Reinforce Studio X Mustamäe
Total Body X (09:00 - 10:00) Reinforce Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
BodyBalance (09:00 - 10:00) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Pilates (09:00 - 10:00) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada nr.3 broneeritud) (09:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 1 rada nr.3 broneeritud) (09:00 - 11:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Kõht selg tuhar45 (09:15 - 10:00) Kerstin Liitmaa Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fit (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi
Fit (09:15 - 10:15) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (09:30 - 10:30) Jekaterina Sai Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (09:30 - 10:15) Aina Kikas Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (09:30 - 10:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 9
MyFit abs (09:30 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (09:30 - 10:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BODYART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Stuudio Mustamäe
BODYART (09:30 - 10:30) Merrit Helistve Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar 45 (09:45 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Interval (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (09:15 - 10:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (09:15 - 10:15) Keidy Kulbas Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:15 - 10:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 19

Loe lähemalt treeningust

Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
Pilates (09:30 - 10:30) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 21 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru
Cardio sculpt (09:30 - 10:15) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Tatjana Fesko Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 07.08! Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Stuudio Solaris Solaris
Järgmine treening 07.08! Kõht selg tuhar45 (09:45 - 10:30) Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyRide+Sports (09:15 - 10:15) Virtuaaltreener Spinning Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (09:30 - 10:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 20

Loe lähemalt treeningust

Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe
Yoga75 (09:30 - 10:45) Inge Nelk Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

10:00
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyBalance (10:00 - 10:55) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Lenne Piirimägi Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 15 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 10:45) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (10:00 - 11:00) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:05 - 11:05) Elliko Väljur Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 16 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:30 - 11:20) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine
MyFit body (10:30 - 11:20) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Kõht selg tuhar45 (10:35 - 11:20) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:45 - 11:45) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama
BodyPump (10:45 - 11:45) Aleksandra Zaitseva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

MyRide+ Sports (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ Sports (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:00 - 10:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Cardio legs (10:00 - 10:30) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita
BodyPump (10:00 - 11:00) Tarmo Rattassep Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 03.08! Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Stuudio 1 Viimsi
Järgmine treening 03.08! Cardio sculpt (10:00 - 10:45) Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:15 - 11:10) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn
MyFit body (10:15 - 11:10) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:15 - 11:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:15 - 11:05) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 13

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 1 Kristiine Kristiine
Pilates (10:30 - 11:30) Ly Kütt Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (10:30 - 11:30) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 6

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama
MyFit abs (10:35 - 11:05) Natalja Song Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat (kõndijad) (10:00 - 11:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:00 - 10:50) Matti Berg Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 20

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (10:00 - 10:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 7
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe
Cardio legs (10:00 - 10:30) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 24.08! Zumba (10:00 - 10:45) Stuudio 1 Järve
Järgmine treening 24.08! Zumba (10:00 - 10:45) Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+ Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ Cardio (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (10:00 - 11:00) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kauri Lillemäe Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Kauri Lillemäe Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:15 - 11:15) Anja Kägo Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Yoga (10:15 - 11:15) Anja Kägo Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:15 - 11:15) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (10:15 - 11:15) Kai Kuropatkin Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (10:30 - 11:30) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (10:30 - 11:30) Aleksei Tjuljukov Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 4 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe
MyFit abs (10:30 - 11:00) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
Zumba (10:45 - 11:45) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:45 - 11:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 19
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Rica Varul Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Pilates (10:00 - 11:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 powered by VIGO kombucha (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru
Kõht selg tuhar45 powered by VIGO kombucha (10:00 - 10:45) Kerstin Liitmaa Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
BodyBalance (10:00 - 11:00) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Lasnamäe Virbi
StrongBody (10:00 - 11:00) Stanislav Jagutkin Jõusaal Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 3

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:05 - 10:50) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:20 - 11:10) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaMix (10:20 - 11:10) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 10

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Väikelaste võimlemine 1-2 aastased (kõndijad) (10:30 - 11:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Yoga (10:30 - 11:30) Anja Kägo Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
Zumba (10:40 - 11:35) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Kõht selg tuhar45 (10:00 - 10:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:00 - 10:50) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (10:00 - 10:50) Kendra Vaino Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris
Pilates (10:00 - 11:00) Ly Kütt Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Gina Bergmann Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (10:10 - 10:55) Evelin Daniel Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 40 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Väikelaste ujumine 1-2 aastat (10:15 - 11:00) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 23
BodyPump (10:30 - 11:15) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (10:30 - 11:15) Maigi Varusk Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City
AquaMix (10:30 - 11:20) Marika Kütt Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 5

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama
BodyBalance (10:50 - 11:50) Anastassia Matvejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 07.08! Fit (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Järgmine treening 07.08! Fit (10:00 - 11:00) Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru
Shindo (10:00 - 11:00) Kadri Pettai Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ FatBurn (10:00 - 11:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Badass powered by VIGO kombucha (10:00 - 10:45) Miko Lilleorg Stuudio Rävala
Badass powered by VIGO kombucha (10:00 - 10:45) Miko Lilleorg Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treening lapseootel naistele (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Treening lapseootel naistele (10:00 - 11:00) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
BodyPump (10:00 - 11:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Zumba (10:00 - 11:00) Kaisa Edenberg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
BodyPump (10:00 - 11:00) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi
Cardio arms (10:00 - 10:30) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

ERANDKORRAS! Kõht selg tuhar (10:00 - 10:55) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi
ERANDKORRAS! Kõht selg tuhar (10:00 - 10:55) Maarika Haidak Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:00 - 11:00) Ivo Velbaum Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (10:00 - 11:00) Ivo Velbaum Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0

Loe lähemalt treeningust

AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaToning (10:10 - 11:00) Natalia Feldbush Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
Cardio sculpt (10:15 - 11:00) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
MyFit abs (10:30 - 11:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (10:30 - 11:30) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (10:30 - 11:30) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi
Cardio legs (10:30 - 11:00) Maarja Gawley Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
BodyAttack (10:35 - 11:35) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama
MyFit body (10:45 - 11:45) Olga Pantelejeva Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
StrongBody (10:45 - 11:45) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:45 - 11:45) Martin Kõrv Stuudio 1 Kristiine Kristiine
BodyBalance (10:45 - 11:45) Martin Kõrv Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga75 (10:45 - 12:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja Postimaja
YinYoga75 (10:45 - 12:00) Anastassia Leppikson Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar (10:00 - 10:45) Aleksandra Maksimova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Interval40 (10:00 - 10:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (10:00 - 11:00) Anja Kägo Stuudio 2 Järve
Yoga (10:00 - 11:00) Anja Kägo Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Step Interval (10:00 - 10:45) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (10:00 - 11:00) Alla Andruško Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (10:30 - 11:25) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

AquaBox (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca Rocca al Mare
AquaBox (10:30 - 11:20) Kerstin Hulkko Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 16

Loe lähemalt treeningust

Cardio arms (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Cardio arms (10:30 - 11:00) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
BodyPump (10:30 - 11:30) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Cardio legs (10:45 - 11:15) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

11:00
BodyBalance (11:00 - 11:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita
Yoga (11:00 - 12:00) Inge Nelk Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (11:00 - 12:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (11:00 - 12:00) Keiti Aasavelt Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 11:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi
Yoga (11:00 - 11:55) Anne Rändva Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:30 - 12:30) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Kristiine Kristiine
Step (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 1 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Cardio sculpt (11:30 - 12:15) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (11:45 - 12:45) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn
Fast X Strong X (11:45 - 12:45) Kristi Möldri Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Abs X (11:00 - 12:00) Maigi Varusk Studio X Tartu Annelinn
Abs X (11:00 - 12:00) Maigi Varusk Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 6 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Mari-Liis Ilves Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Veronika Granjova Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:15 - 12:15) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:30 - 12:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
MyFit abs (11:30 - 12:00) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Rica Varul Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 2 Kristiine Kristiine
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:30 - 12:15) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
MyFit body (11:30 - 12:20) Kendra Vaino Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:30 - 12:15) Matti Berg Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Järgmine treening 03.08! Fast X Strong X (11:45 - 12:30) Studio X Rävala
Järgmine treening 03.08! Fast X Strong X (11:45 - 12:30) Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
Cardio sculpt (11:45 - 12:30) Marilin Kosubenko Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn
BodyBalance (11:00 - 11:55) Kristi Möldri Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Niina Mishkina Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Niina Mishkina Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 6-12 kuud (roomamisest kõndimiseni) (11:00 - 12:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe
BodyBalance (11:05 - 12:05) Ethel Igatt Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru
MyFit body (11:15 - 12:05) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Sandra Luik Jõusaal Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:30 - 12:15) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 8
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru
BodyPump (11:30 - 12:30) Peeter Karask Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyPump (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:50 - 12:50) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Yoga (11:50 - 12:50) Inge Nelk Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyCombat (11:00 - 12:00) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama
BodyCombat (11:00 - 12:00) Anna Markova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:00 - 11:55) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus
Jõusaalis treener (11:00 - 11:55) Andre Machado Jõusaal Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Total Body X (11:00 - 12:00) Maigi Varusk Studio X Tartu Annelinn
Total Body X (11:00 - 12:00) Maigi Varusk Studio X Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe
Cardio sculpt (11:00 - 11:45) Mihkel Vabrit Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve
Pilates (11:00 - 12:00) Helen Hade Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

ERANDKORRAS! Latin Dance (11:00 - 11:45) Rainer Rebane Stuudio 2 Kristiine Kristiine
ERANDKORRAS! Latin Dance (11:00 - 11:45) Rainer Rebane Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 35 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru
Interval45 (11:00 - 11:45) Kerstin Liitmaa Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Burn X (11:00 - 12:00) Meeli Kask Studio X Viimsi
Burn X (11:00 - 12:00) Meeli Kask Studio X Viimsi   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 7 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 powered by VIGO kombucha (11:10 - 11:55) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris
Kõht selg tuhar45 powered by VIGO kombucha (11:10 - 11:55) Veronika Granjova Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru
StrongBody (11:30 - 12:25) Sandra Luik Jõusaal Viru Viru   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City
Aqua lapseootel naistele (11:30 - 12:15) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 4
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Beebiga vormi 3-6 kuud (11:30 - 12:30) Eva Mari Müts Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
StrongBody (11:30 - 12:30) Getter Oja Jõusaal Kristiine Kristiine
StrongBody (11:30 - 12:30) Getter Oja Jõusaal Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:45 - 12:45) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg
StrongBody (11:45 - 12:45) Timo Noot Jõusaal Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 3-6 kuud (11:00 - 11:45) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 11
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Cardio60 (11:00 - 12:00) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BODYART (11:00 - 12:00) Merrit Helistve Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Niina Mishkina Stuudio 1 Järve
Treeningsari NAINE (11:00 - 12:00) Niina Mishkina Stuudio 1 Järve   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:00 - 11:45) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Meeli Kask Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:00 - 12:00) Kristjan Maasik Jõusaal Mustamäe
StrongBody (11:00 - 12:00) Kristjan Maasik Jõusaal Mustamäe   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Tartu Annelinn
YinYoga (11:05 - 12:00) Aina Kikas Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 2

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:10 - 12:10) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe
StrongBody (11:15 - 12:15) Aleksa Furs Jõusaal Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 12 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (11:30 - 12:20) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
MyFit body (11:30 - 12:20) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve
Yoga (11:30 - 12:30) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Fit (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Fit (11:30 - 12:30) Mari-Liis Ilves Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
BodyBalance (11:30 - 12:30) Kris-Marie Nisu Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Timo Noot Jõusaal Viimsi
Jõusaalis treener (11:30 - 12:15) Timo Noot Jõusaal Viimsi   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
EI TOIMU! CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala
EI TOIMU! CrossTraining (11:30 - 12:30) Kaisa Rahu Jõusaal Rävala   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Treeningsari NAINE (11:45 - 12:40) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Treeningsari NAINE (11:45 - 12:40) Evelin Daniel Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare
Beebide ujumine 6-12 kuud (11:45 - 12:30) Kristi Meikar Lastebassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 8
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
MyFit abs (11:45 - 12:15) Marilin Kosubenko Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:50 - 12:50) Kersti Ojalill Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi
StrongBody (11:00 - 12:00) Rasmus Teodor Niin Kärberi Jõusaal Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:00 - 12:00) Talis Ponna Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare
Laste ujumistreeningud (suur bassein, 3 rada broneeritud) (11:00 - 13:00) Vello Liivamägi Bassein Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Järgmine treening 07.08! Burn X (11:00 - 12:00) Studio X Mustamäe
Järgmine treening 07.08! Burn X (11:00 - 12:00) Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve
Yoga (11:00 - 12:00) Kadi Reintam Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Total Body X (11:00 - 12:00) Miko Lilleorg Studio X Rävala
Total Body X (11:00 - 12:00) Miko Lilleorg Studio X Rävala   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 19 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Tatjana Kreit Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
BodyCombat (11:00 - 12:00) Fjodor Dunik Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita
BodyBalance (11:00 - 12:00) Ene Ottokar Stuudio Pirita Pirita   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi
MyFit abs (11:00 - 11:30) Valentin Zaitsev Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (11:00 - 12:00) Gina Bergmann Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
MyFit abs (11:05 - 11:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
BodyPump (11:10 - 12:10) Marina Ivanova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (11:25 - 11:55) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi
Cardio legs (11:25 - 11:55) Tatjana Sokolova Kärberi Stuudio 2 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus
BodyAttack (11:30 - 12:25) Alina Smirnova Stuudio 1 Tartu Tartu Lõunakeskus   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe
BodyPump (11:30 - 12:30) Hedi Haug Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 3 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs (11:30 - 12:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru
MyFit abs (11:30 - 12:00) Kaarel Tõll Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit abs powered by VIGO kombucha (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris
MyFit abs powered by VIGO kombucha (11:35 - 12:05) Merje Kask Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn
BodyBalance (11:40 - 12:35) Karina Luik Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare
Jõusaalis treener (11:45 - 12:15) Rünno Link Jõusaal Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare
Sports40 (11:00 - 11:40) Virtuaaltreener Spinning Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
MyFit body (11:00 - 11:50) Marge Nõmmik Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyCombat (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio Mustamäe
BodyCombat (11:00 - 12:00) Keiu Paapsi Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Jekaterina Irvanets-Goldmann Stuudio 2 Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 24 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi
Kõht selg tuhar45 (11:00 - 11:45) Ene Ottokar Stuudio 1 Viimsi   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

CrossTraining (11:15 - 12:15) Aleksandra Maksimova Jõusaal Narva Narva Fama
CrossTraining (11:15 - 12:15) Aleksandra Maksimova Jõusaal Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 10 Registreerunuid: 1 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe
Kõht selg tuhar45 (11:20 - 12:05) Veronika Granjova Stuudio 1 Lasnamäe Linnamäe   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare
BodyPump (11:30 - 12:30) Merje Kask Stuudio 1 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 6 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja
Yoga (11:30 - 12:30) Inge Nelk Stuudio 2 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 14 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Yoga75 (11:30 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Yoga75 (11:30 - 12:45) Kadi Reintam Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (11:35 - 12:30) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
BodyPump (11:35 - 12:30) Karina Luik Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Brazil butt lift45 (11:35 - 12:20) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi
Brazil butt lift45 (11:35 - 12:20) Matti Berg Kärberi Stuudio 1 Lasnamäe Kärberi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyBalance (11:45 - 12:40) Karmela Molodõk Studio Tartu Annelinn
BodyBalance (11:45 - 12:40) Karmela Molodõk Studio Tartu Annelinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

12:00
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Jelena Orlova Stuudio Narva Narva Fama   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 18 Treeningus on vajalik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio sculpt (12:00 - 12:45) Inga Neissaar Stuudio 1 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 13 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare
Beebifitness 3-6 kuud (veel ei rooma) (12:00 - 13:00) Triinu Spriit Stuudio 2 Rocca Rocca al Mare   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe
Kõht selg tuhar45 (12:00 - 12:45) Marge Nõmmik Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyRide+ Sports (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru
MyRide+ Sports (12:00 - 13:00) Virtuaaltreener Spinning Viru Viru   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
BodyPump30+MyFit abs (12:00 - 13:00) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

MyFit body (12:00 - 12:50) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris
MyFit body (12:00 - 12:50) Kendra Vaino Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 0 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City
Pilates (12:00 - 13:00) Elliko Väljur Stuudio 2 Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi
Yoga (12:00 - 13:00) Anja Kägo Stuudio Lasnamäe Lasnamäe Virbi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 11 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi
BodyPump (12:00 - 13:00) Maigi Vändre Stuudio Viljandi Viljandi   
 
Kohti kokku: 20 Registreerunuid: 9 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru
Toning (12:15 - 13:15) Diana Valge Stuudio 1 Viru Viru   
 
Kohti kokku: 17 Registreerunuid: 10 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg
Kõht selg tuhar45 (12:15 - 13:00) Matti Berg Stuudio Balti Jaam Balti Jaama Turg   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 4 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City
Aqua lapseootel naistele (12:15 - 13:00) Tatjana Beljajeva Bassein Ülemiste Ülemiste City   
 
Kohti kokku: 16 Registreerunuid: 9
Jõusaalis treener (12:15 - 12:45) Jana Suhhanova Jõusaal Postimaja Postimaja
Jõusaalis treener (12:15 - 12:45) Jana Suhhanova Jõusaal Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 0 Registreerunuid: 0
BodyBalance (12:30 - 13:30) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi
BodyBalance (12:30 - 13:30) Kersti Ojalill Stuudio 2 Viimsi   
 
Kohti kokku: 15 Registreerunuid: 7 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

StrongBody (12:30 - 13:30) Timo Noot Jõusaal Kristiine Kristiine
StrongBody (12:30 - 13:30) Timo Noot Jõusaal Kristiine Kristiine   
 
Kohti kokku: 9 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn
Cardio legs (12:00 - 12:30) Kristi Möldri Stuudio 2 Tartu Kesklinn Tartu Kesklinn   
 
Kohti kokku: 30 Registreerunuid: 8 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe
BodyPump (12:00 - 13:00) Kris-Marie Nisu Stuudio Mustamäe   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Fast X Strong X (12:00 - 13:00) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe
Fast X Strong X (12:00 - 13:00) Kauri Lillemäe Studio X Mustamäe   
 
Kohti kokku: 18 Registreerunuid: 14 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve
Yoga (12:00 - 13:00) Inge Nelk Stuudio 2 Järve   
 
Kohti kokku: 12 Registreerunuid: 1 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja
Brazil butt lift45 (12:00 - 12:45) Mihkel Vabrit Stuudio 1 Postimaja Postimaja   
 
Kohti kokku: 22 Registreerunuid: 5 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala
Toning (12:00 - 13:00) Diana Valge Stuudio Rävala   
 
Kohti kokku: 19 Registreerunuid: 17 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Yoga powered by VIGO kombucha (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio Solaris Solaris
Yoga powered by VIGO kombucha (12:00 - 13:00) Kadi Reintam Stuudio Solaris Solaris   
 
Kohti kokku: 23 Registreerunuid: 2 Treeningus on kohustuslik treeningrätik!

Loe lähemalt treeningust

Lower Body+Abs X (12:00 - 12:45) Kadri-Liis Studio X Lasnamäe Linnamäe
Lower Body+Abs X