MyFitness

Teens Training ClubTeens Training Club on 12-15-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening. Jõusaali treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume  noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Treeninguid juhendavad alati säravad ja positiivsust täis treenerid Bryan Romano Farani ja Karl Sutt.

MyFitness pakub Teens Training Club külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 20€/kuus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Teens Training Club treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Esmane proovitreening on TASUTA! 

Treeningute toimumisajad:

Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 16.00-17.00
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

MyFitnessi lastetreeningutes osalenud laste vanematel ei ole võimalik maksustamisperioodi tulust maha arvata maksustamisperioodil tasutud kulusid, kuna MyFitness ei kvalifitseeru seaduse alusel selleks kohustatud asutuste alla.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontatkidega:
MyFitness Pärnu klienditeenindus parnu@myfitness.ee, tel 442 3000

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?