MyFitness

Cheerleading

CheerleadingCheerleading tantsutreening on 11-14-aastastele tütarlastele mõeldud treening, kus õpitakse show-, klassikalise ja loovtantsu elemente, lisaks arendatakse painduvust ning koordinatsiooni läbi akrobaatilise liikumise; valmistatakse ette esinemiskavasid ja käiakse esinemas. Treener Elvira Ivanova.

Alates 2016/17 hooajast pakub MyFitness Cheerleading treeningute külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Cheerleading treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Esmane proovitreening on TASUTA!

Treeningute toimumisajad:

Teisipäeviti 16.15-17.15
Neljapäeviti 16.15-17.15
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel tantsutreeninguid ei toimu, koolivaheaegadel treeningud jätkuvad.

 

Teens Training Club

Teens Training ClubTeens Training Club on 12-15-aastastele noortele mõeldud lõbus ja kaasahaarav üldfüüsiline treening. Stuudio treeningutes õpitakse meie kogenud treenerite juhendamisel harjutuste õiget tehnikat, arendatakse erinevaid kehalisi võimeid ning vastupidavust. Keskendume  noorte mitmekülgsele arengule läbi põnevate ja lõbusate treeningute. Treeningpakett sisaldab treeninguid 2x nädalas maksumusega 32€/kuus. Treener Aleksandr Arbuzin.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Treeningut juhendab alati särav ja positiivsust täis treener Aleksandr Arbuzin.

MyFitness pakub Teens Training Club külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus. Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.

Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. Teens Training Club treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Esmane proovitreening on TASUTA! 

Treeningute toimumisajad:

Esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 15.45-16.45
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel treeninguid ei toimu.

 

BreakDance

BreakdanceBreakDance (b-girling, b-boying, breaking) on tänavatantsustiil, mis sai alguse 1970ndate aastatel New Yorgis Lõuna-Bronxis. Breakdance’il ei ole piire ja on enamjaolt improvisatisoon. Tavaline rutiini ülesehitus on: toprock, downrock, power move(id) ja lõpetuseks freez(id). Treeningud toimuvad noortele vanuses 12-15 eluaastat, kaks korda nädalas treener Aleksandr Arbuzin juhendamisel. Trenningpaketi maksumus on 32€/kuus.

MyFitness pakub tantsutreeningute külastajatele tähtajatut liikmelepingut maksumusega 32€/kuus. Lepingut palume sõlmima tulla lapsevanemal, kes tasub edaspidi lapse treeningpaketi kuutasu. Kaasa palume võtta nii lapse kui ka lapsevanema isikut tõendava dokumendi. BreakDance treeningpaketi kuutasu sisaldab vaid lepingujärgseid treeninguid. Lisatreeningud treeneri juhendamisel on lisatasu eest.

Paketi raames on lapsel võimalik klubi külastada kõikidel lahtiolekuaegadel sealjuures kõik alla 16-aastased peavad treeningutevälisel ajal klubi külastades olema lapsevanema või täisealise isiku järelvalve all. Lapse treeningpakett ei sisalda klubisse sissepääsu lapsevanemale.

Treeningut juhendab MyFitness Lasnamäe Kärberi spordiklubis särav treener Aleksandr Arbuzin!

Esimene proovitreeening on TASUTA!

Treeningute toimumisajad:

Esmaspäeviti 16.45-17.45
Kolmapäeviti 16.45-17.45
TÄHELEPANU Riigi- ja rahvuspühadel tantsutreeninguid ei toimu. Koolivaheaegadel treeningud jätkuvad.

 

MyFitnessi lastetreeningutes osalenud laste vanematel ei ole võimalik maksustamisperioodi tulust maha arvata maksustamisperioodil tasutud kulusid, kuna MyFitness ei kvalifitseeru seaduse alusel selleks kohustatud asutuste alla.

Trennis näeme!
Sinu MyFitness

Küsimuste korral palume ühendust võtta järgmiste kontaktidega:
MyFitness Lasnamäe Kärberi klienditeenindus tel 6334262, karberi@myfitness.ee
Treeningute spetsialist Loora Salurand tel 538 10 511, loora.salurand@myfitness.ee/lastetreeningud@myfitness.ee

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

Sulge

Unustasid salasõna?