MyFitness

Beebide ja väikelaste treeningud

Sportlikud ja tervislikud eluviisid saavad alguse juba maast-madalast, seega ootame treenima koos lapsevanemaga ka kõige pisemaid. Tundide eesmärk on arendada vastavalt vanusele lapse oskusi, õppida tajuma ümbrust ja suhtlemist teistega. Pakume lastele ja emadele häid uusi emotsioone ja kogemusi. Tundide läbiviijaks on vastava kvalifikatsiooni ja kogemustega juhendaja. Tunnid on jagatud vastavalt vanuserühmadele.

BEEBIFITNESS / treener Triinu Spriit

BeebiFitnessi treeningutesse ootame emasid ja isasid koos beebiga alates teisest-kolmandast elukuust. Lapsevanemaid õpetatakse läbi puudutuste (beebimassaaži) ja võimlemisharjutuste paremini tundma oma beebit ja oma keha ning saavutama julgust tegeleda oma lapsega erinevail viisil. Koos avastatakse uusi ja põnevaid oskusi. Emadel tugevdab lapsega koos regulaarne treenimine rasedusega nõrgaks jäänud lihaseid, isadel annab juurde kindlustunnet lapsega julgemalt mängida ja lapsel aitab võimlemine kaasa eakohasele motoorsele arengule.

Mida tunnis teeme? Tund algab soojendusega ja lõppeb venituste ning vestlusringiga. Juhendaja lähtub tunni põhiosas harjutuste valikul laste arengust ja emade füüsilisest valmisolekust. Vastavalt sellele on treeningud jaotatud kahte gruppi:

  • Beebifitness 2-5kuud grupis on beebid alates 2-3 kuust kuni nad õpivad roomama, käputama; emad teevad harjutusi koos beebiga püsti, matil, fitballil.
  • Beebifitness 6-12kuud grupis on beebid vanuses alates 6-7 kuud ehk siis käputamisest kuni toe najal kõndimiseni, kasutatakse erinevaid takistusradasid, palle; emad teevad nii beebidega trenni kui ka iseseisvalt vahenditega.

Igal beebil on oma arengutempo. Treening-grupi valikul lähtuda beebi oskustest, mitte ainult vanusest.

Treeningvarustus: Beebidele selga pika varrukaga bodi, jalga püksid ja sokid, varumähkmed, alustekk ja lemmiklelu. Emadele sportlik riietus, tossud, väike treeningrätik ja joogivesi.

VÄIKELASTE VÕIMLEMINE / treener Triinu Spriit

Võimlemistund on mõeldud  just hakanud kõndivatele 1-2 aastastele väikelastele koos vanematega. Tundide eesmärk on lapse eakohase kehalise ja liigutusliku arengu tagamine. Iga kuu õpime uusi asju vastavalt laste valmisolekule. Lapsed on valdavalt paljajalu.

Mida tunnis teeme? Tundides kogeme baasmotoorseid tegevusi erinevates tingimustes- liikumine (kõnd, jooks, hüpped, ronimine jne), erinevad liigutuste sooritused (käte-jalgade tõstmine, langetamine, sirutamine, kõverdamine, keha pööramine, painutamine, kallutamine jne), käte osavust ja lihastunnetust parandavad mitmesuguseid vahendeid käsitsedes (palli viskamine, püüdmine, veeretamine/põrgatamine, vahendi lükkamine, vedamine, kandmine jne) ja palju tasakaalu harjutusi. Kõikides tegevustes on vanemad aktiivselt kaasatud. Iga tund lõppeb kindla ringimängu/rituaaliga.

Treeningvarustus: Riietuda sportlikult ja kaasa võtta joogivett.

Lapsevankrid on võimalik jätta klubisse viiva trepi alla või paluda abi meie klienditeenindajalt, kes abistab vankri trepist ülesse viimisel. 

Klubiliikmele on treeningutes osalemine koos väikelapsega treeningpaketi alusel. Osalemiseks broneeri koht ja esita pilet treenerile.
Külalisele 1x külastus beebide- ja väikelaste treeningusse (ujumine/võimlemine) 8 €*
*Külalistel puudub võimalus treeningusse broneerida ja treeningus saab osaleda vaid vabade kohtade olemasolul.
Osalemiseks küsi pilet klienditeenindajalt

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?