MyFitness

Õige aeg osaleda MyFitness Viimsi klubis toimuvatel beebide ja väikelaste treeningus! Järgmisel nädalal, 10.12 – 16.12, kõikidele tunnis osalejatele väike üllatus ja mitteleiikmetele osavõtt täiesti tasuta! Broneeri endale eelnevalt koht tunniplaanis või viimsi@myfitness.ee! Nüüd ei ole treeningule enam vabandusi, koos beebiga treenida ja paremat vormi saavutada on lihtne!

Beebiga vormi ja väikelaste võimlemise treeningud toimuvad MyFitness Viimsi klubis esmaspäeval ja kolmapäeval. Leia endale sobiv aeg meie tunniplaanist.

VÄIKELASTE VÕIMLEMINE. Võimlemistund on mõeldud  just kõndima hakanud 1-3 aastasteleväikelastele koos vanematega. Tundide eesmärk on lapse eakohase kehalise ja liigutusliku arengu tagamine. Iga kuu õpime uusi asju vastavalt laste valmisolekule. Lapsed on valdavalt paljajalu.

Mida tunnis teeme? Tundides kogeme baasmotoorseid tegevusi erinevates tingimustes- liikumine (kõnd, jooks, hüpped, ronimine jne), erinevad liigutuste sooritused (käte-jalgade tõstmine, langetamine, sirutamine, kõverdamine, keha pööramine, painutamine, kallutamine jne), käte osavust ja lihastunnetust parandavad mitmesuguseid vahendeid käsitsedes (palli viskamine, püüdmine, veeretamine/põrgatamine, vahendi lükkamine, vedamine, kandmine jne) ja palju tasakaalu harjutusi. Kõikides tegevustes on vanemad aktiivselt kaasatud. Iga tund lõppeb kindla ringimängu/rituaaliga.

 

BEEBIGA VORMI tund on suunatud beebide ja väikelaste emade sünnituseelse vormi taastamisele, kus läbi intensiivse liikumise ja tõhusate harjutuste kaasabil parandatakse emade füüsilist vormi. Tunnis tehakse harjutusi koos lastega ja samuti ka iseseisvalt, kasutades erinevaid treeningvahendeid. Tund aitab sisendada lapsevanemates enesekindlust ning tugevdab lapse ja vanema omavahelist sidet.

Treeningvarustus: Riietuda sportlikult ja kaasa võtta joogivett.

Treener Eva Mari Müts

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?