MyFitness

BEEBIDE JA VÄIKELASTE TREENINGUD
Sportlikud ja tervislikud eluviisid saavad alguse juba maast-madalast, seega ootame treenima koos lapsevanemaga nüüd ka kõige pisemaid. Tundide eesmärk on arendada vastavalt vanusele lapse oskusi, õppida tajuma ümbrust ja suhtlemist teistega. Pakume lastele ja emadele häid uusi emotsioone ja kogemusi. Tundide läbiviijateks on vastava kvalifikatsiooni ja kogemustega juhendajad. Meil on väga head võimalused beebitundide läbiviimiseks, olemas on suur riietusruum, kus on olemas mähkimislaud, söögitööl, föönid ja väga head pesemisvõimalused. Tunnid on jagatud vastavalt vanuserühmadele.
 

BEEBIDE JA VÄIKELASTE UJUMINE / Ave-Riin Sepp
Ujuma ootame beebisid koos lapsevanemaga juba alates esimesest elukuust. Veekeskkond on beebile tuttav ja mida varem ta ujuma tuua, seda julgemini ta veega harjub ning seda kergem on säilitada sünnipärast ujumisrefleksi. Veel on palju häid omadusi inimorganismile – vesi rahustab, arendab üldfüüsiliselt, lõõgastab ja karastab. Veega harjunud laps ja regulaarselt vees käiv laps ei haigestu nii kergelt ja tihedalt, tema immuunsüsteem on tugevam ja ta paraneb haigustest kiiremini. Samuti tagab regulaarne ujumine hea une. Vesi vähendab sageli beebidele probleemiks olevat lihaspinget. Palume alati käia pesemas enne basseini minemist ja lastel kasutada vees spetsiaalseid ujumiseks mõeldud mähkmeid või suurematel lastel spetsiaalseid ujumispükse. Ujumistunnid on jaotatud kahte rühma, alla aastased ja 1-2 aastased lapsed.
 
Mida tunnis teeme? Beebid ja lapsed on basseinis koos lapsevanemaga. Treener läheneb kõikidele individuaalselt, kõigepealt harjutakse basseini ja veega, seejärel õpitakse läbi mängu liikuma, külili, kõhuli ja selili, sulistama käte ja jalgadega. Kui laps ja lapsevanem on valmis, siis õpitakse sukelduma. Suuremad lapsed hakkavad õppima juba päris ujumistehnikat. Õpitakse eraldi jalgade ja kätetööd. Tunnis kasutame abivahendeid ja mänguasju.

BEEBIDE JA VÄIKELASTE VÕIMLEMINE / Triinu Spriit
Võimlema ootame emasid koos beebiga alates teisest elukuust. Emasid õpetatakse läbi puudutuste (massaaži) ja võimlemisharjutuste paremini tundma oma beebit ja oma keha ning saavutama julgust tegeleda oma lapsega erinevail viisil. Koos avastame uusi ja põnevaid oskusi. Võimlemine tugevdab lapse lihaseid ja seeläbi aitab kaasa motoorsele arengule. Emal tugevdab lapsega koos treenimine rasedusega nõrgaks jäänud lihaseid.
 
Mida tunnis teeme? Juhendaja lähtub harjutuste valimisel laste arengust ja emade füüsilisest seisundist. Lapsel aidatakse paremini ja õigesti õppida roomama, käputama ja hiljem juba kõndima. Suuremate lastega teeme tunnis vahvaid mängulisi harjutusi ja motoorikat arendavaid ronimis- ja kõndimisradu, millesse on kaasa haaratud loomulikult ka emad ise. Beebide jaoks palume võimalusel kaasa võtta alustekk, suurematele lastele ja emmedele joogivett.
 
Treeningutega alustame alates 3. oktoobrist ja need toimuvad järgmistel aegadel:
 

Lapsed vanuses kuni 6 kuud
E kell 12:00 võimlemine (alates 2. elukuust) – treener Triinu Spriit
R kell 11:45 ujumine (alates 1. elukuust) – treener Ave-Riin Sepp

Lapsed vanuses 6-12 kuud
E kell 11:00 võimlemine – treener Triinu Spriit
R kell 11:00 ujumine – treener Ave-Riin Sepp

Lapsed vanuses 12-24 kuud
E kell 10:00 võimlemine – treener Triinu Spriit
R kell 11:00 ujumine – treener Ave-Riin Sepp

  Klubiliikmele Külalisele
1x külastus (ujumine/võimlemine) NB!Kehtib kasutamiseks samal päeval 7 € 8 €
4x kaart (ujumine/võimlemine) NB!Kehtib kasutamiseks 30 päeva 23 € 29 €
8x kaart (ujumine/võimlemine) NB!Kehtib kasutamiseks 60 päeva 42 € 55 €

Lapse vähemalt kahenädalase haigestumise korral pikendame ostetud perioodikaarti arstitõendi alusel. 

Küsimuste korral palume pöörduda MyFitness Rocca al Mare klienditeenindusse roccaalmare@myfitness.ee.
Küsimuste korral palume pöörduda: silja.koiv@myfitness.ee Silja Kõiv või roccaalmare@myfitness.ee MyFitness Rocca al Mare klienditeenindaja.

   

 
TULE ÕPI TUNDMA ENNAST JA OMA LAST VEELGI PAREMINI LÄBI MÄNGU JA MÕNUSA FÜÜSILISE KOORMUSE!

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Logi sisse

Ei ole veel liige? Liitu!

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?