MyFitness

Just nende personaaltreenerite juurde kehtib aasta lõpuni pakkumine “7+1”- osta 7 personaaltreeningut ning saad 1 lisaks TASUTA.

Personaaltreeningus kaardistatakse Sinu individuaalsed eesmärgid ja soovid ning koostöös treeneriga saad täide viia oma eesmärgid, mis ei jää vaid unistusteks!

Vali välja personaaltreener ning kirjuta talle juba täna! Allolevate treenerite juurde kehtib kuni 31.12 pakkumine “7+1”! Osta klubist 7 personaaltreeningut ning saad treeneriga koos teha 8!

Britta Alep britta.alep@myfitness.ee MyFitness Tartu klubid
Diana Mogiš diana.mogis@myfitness.ee MyFitness Lasnamäe Linnamäe, Virbi, Kärberi
Eliise Saska eliise.saska@myfitness.ee MyFitness Viljandi
Karl Sutt karl.sutt@myfitness.ee MyFitness Pärnu
Kristjan-Johannes Konsap kristjan-johannes.konsap@myfitness.ee MyFitness Postimaja, Viru
Laura Koobas laura.koobas@myfitness.ee MyFitness Rävala
Laura-Liza Sööt laura-liza.soot@myfitness.ee MyFitness Viru
Liivi Kivimäe liivi.kivimae@myfitness.ee MyFitness Viimsi
Mailiis Stolts mailiis.stolts@myfitness.ee MyFitness Pärnu
Raymo Korkma raymo.korkma@myfitness.ee MyFitness Mustamäe, Rocca al Mare
Taavi Merisalu taavi.merisalu@myfitness.ee MyFitness Tartu klubid
Tatjana Jakovleva tatjana.jakovleva@myfitness.ee MyFitness Viimsi
Vahur Kiis vahur.kiis@myfitness.ee MyFitness Rävala

Sulge

MyFitness uudiskiri

Liitu MyFitnessi uudiskirjaga ja oled alati kursis meie uuemate treeningute, klubi uudiste ja koostööpartnerite heade pakkumistega!

 

Tutvu meie privaatsusteatega.

Sulge

Unustasid salasõna?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?